„Dobra robota, chłopaku”: Syn zrobił remont łazienki dla swojej matki własnymi rękami

To nie tylko remont łazienki, to historia niezwykłego prezentu! 24-letni chłopak postanowił od serca sprawić niespodziankę swojej mamie, całkowicie od nowa urządzając jej łazienkę. To dowód miłości, poświęcenia i chęci zapewnienia ukochanej osobie odrobiny luksusu.

Stan łazienki pozostawiał wiele do życzenia, dlatego młody mężczyzna rozpoczął od skrupulatnego planu metamorfozy. Wymienił starą armaturę, rury i elektrykę, zadbał też o lepsze oświetlenie i cyrkulację powietrza.

Ściany wyłożono śnieżnobiałą ceramiką, a jedną z nich wyróżniono płytkami imitującymi ciemne drewno. To wystarczyło, by łazienka nabrała zupełnie nowego charakteru – eleganckiego, nowoczesnego i funkcjonalnego.

Szczególnym powodem do dumy jest półka własnej roboty, wykonana nad toaletą. Nie tylko pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni, ale też sprytnie ukrywa instalacje hydrauliczne. Kontrast bieli z ciemnym drewnem oraz wyjątkowe lustro z podświetleniem tworzą niepowtarzalny klimat.

Ta samodzielnie wykonana łazienka to więcej niż remont – to symbol miłości, troski i szacunku syna do matki. Przypomina, że czasem największą radość sprawiają prezenty, w które włożyliśmy serce i własną pracę.

 Jaki projekt DIY mógłbyś wykonać, by wyrazić miłość i troskę bliskiej Ci osobie?

Like this post? Please share to your friends: