Matka gwiazdy chciała „pozbyć się go”, gdy zaszła w ciążę: Jaka jest teraz relacja Cristiano Ronaldo z jego matką

Cristiano Ronaldo, mający 38 lat, wyróżnia się jako jeden z najbardziej celebrujących i utalentowanych piłkarzy na świecie, zdobywając liczne nagrody i bijąc wiele rekordów, w tym będąc najbardziej obserwowaną osobą na Instagramie z 612 milionami obserwujących.

Jego droga do sławy mogła zostać zatrzymana nawet zanim się zaczęła, gdyby jego matka, Dolores Aveiro, zdecydowała się kontynuować swój początkowy plan przerwania ciąży.

Mimo prób medycznej pomocy w aborcji, próby Aveiro, w tym intensywnego ćwiczenia i domowych metod, okazały się nieskuteczne, co doprowadziło do narodzin Ronaldo.

Ronaldo i Aveiro dzielą się głęboką i wytrwałą więzią, przezwyciężając różne wyzwania życiowe razem, w tym walkę Aveiro z rakiem piersi, zdiagnozowanym po raz pierwszy w 2007 roku, oraz jej późniejsze problemy zdrowotne, w tym udar w 2020 roku.

Ronaldo był wsparciem dla matki, przekazując znaczne darowizny na rzecz placówek medycznych, które leczyły jego matkę.

Relacja Aveiro z synem i wnukami jest widoczna w jej mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się momentami radości i troski ze swoją rodziną.

Zrozumienie i poczucie humoru Ronaldo na temat przeszłej decyzji matki podkreśla ich silne więzi rodzinne, podczas gdy obecność Aveiro na meczach Ronaldo pokazuje jej niezachwiane wsparcie, pomimo jej nerwowości podczas spotkań.

Rola Aveiro jako babci jest ceniona, szczególnie w przypadku dzieci Ronaldo, zapewniając im poczucie miłości i wsparcia, podobnie jak ona to robiła wobec swoich dzieci.

Ta podróż rodziny, zaznaczona próbami, triumfami i bezwarunkową miłością, podkreśla niezłomną więź między Ronaldo a Aveiro.

Like this post? Please share to your friends: