Mieszkanie tego faceta jest nieco większe niż lodówka: Bardzo małe, ale przytulne i ma wszystko, czego potrzebuje

Kompaktowe mieszkania są powszechnym widokiem w całej Europie, gdzie wielu decyduje się na zakup i remont małych mieszkań na cele wynajmu, często kierując oferty do studentów o ograniczonym budżecie na zakwaterowanie. Weźmy na przykład przytulne mieszkanie w Rouen we Francji, zaprojektowane tak, aby pomieścić dwie osoby w swoim skromnym układzie o powierzchni 15 metrów kwadratowych.

Po wejściu odwiedzający witany jest szafą wąską korytarzem. Mieszkanie korzysta z dużego okna, które zalewa wnętrze naturalnym światłem, poprawiającą wrażenie przestrzeni.

Przy oknie znajduje się miejsce do nauki, a następnie miejsce na posiłki zdolne pomieścić duet. Strefa kuchenna jest sprytnie zintegrowana w wnękę, wyposażona w niezbędne elementy, takie jak kompaktowy lodówka, kuchenka, mikrofalówka i zlew, pomimo ograniczonej powierzchni.

Układ spania jest pomysłowo zorganizowany na przeciwległej ścianie, gdzie znajduje się tradycyjne łóżko z szufladami na przechowywanie pod nim i łóżko piętrowe dostępne za pomocą drabinki, kompletnie z drugą przestrzenią do nauki.

Łazienka, choć ciasna, jest w pełni funkcjonalna z prysznicem, toaletą i umywalką, zaspokajając wszystkie podstawowe potrzeby higieniczne.

Całkowicie mieszkanie przyjmuje minimalistyczny i prosty design, emanując stylową i atrakcyjną atmosferą, która doskonale rezonuje z młodszym pokoleniem.

Like this post? Please share to your friends: