„Prawie naga”: Kristen Stewart pojawiła się na czerwonym dywanie w bardzo skandalicznym stroju

Kristen Stewart, amerykańska aktorka znana z roli Belli Swan w sadze „Zmierzch”, nigdy nie była fanką przesłodzonego stylu swojej bohaterki. Po okresie „Zmierzchu” zdecydowanie wyrzuciła z szafy wszystkie sukienki w romantycznym stylu, stawiając na charakter i odważne kroje.

Stewart słynie z lekceważenia dress code’ów. Częściej zrezygnuje z wydarzenia, niż założy coś niezgodnego z własnym stylem. Jej wybory modowe często szokują, a ostatnia kreacja na czerwonym dywanie wprawiła w osłupienie nawet jej wiernych fanów.

Aktorka pojawiła się w odważnym zestawie: wysoko wyciętym body od Bettter, transparentnych rajstopach Wolford i szpilkach Chanel. Obcisły krój i przezroczystości podkręcały efekt wow! Mimo kontrowersji, Stewart nosi tak odważne stroje z nonszalancją, jakby szyto je specjalnie dla niej.

Sekret jej figury to dieta bez fast foodów. Zamiast tego stawia na zielone koktajle z kapusty, pietruszki, siemienia lnianego i jabłek. Dużo pije dla zdrowej cery i uwielbia spacery – ponoć potrafi zrobić nawet 40 pompek!

Pewność siebie Stewart bije od niej na kilometr. Aktorka woli naturalne piękno od operacji plastycznych, co trafia w serca jej fanek. Jej bezkompromisowa akceptacja siebie inspiruje kobiety na całym świecie. Pamiętajmy – to, jak się czujemy ze sobą w środku, przekłada się na wszystko inne!

Like this post? Please share to your friends: