„Wnętrze rezydencji gwiazdorskiej pary”: Żona Donnie’ego Wahlberga zaprezentowała odnowienie ich sypialni

Donnie Wahlberg i Jenny McCarthy, dwie z najbardziej oczarowujących par Hollywood, znalazły miłość po przeżyciu problemów z poprzednimi związkami. Z Wahlbergiem jako ojcem dwójki dzieci ze swojego poprzedniego małżeństwa, a McCarthy jako samotną mamą, żaden z nich nie szukał aktywnie romansu, gdy po raz pierwszy spotkali się w 2012 roku. Ich związek rozkwitł rok później, prowadząc do ślubu w 2014 roku, a historia ich miłości zauroczyła publiczność w reality show „Donnie Kocha Jenny” od 2015 do 2016 roku.

Wahlberg otwarcie chwalił niesamowite rodzicielstwo McCarthy, podkreślając płynne łączenie się ich rodzin. Para mieszka w luksusowej rezydencji w Chicago, którą czule nazywają swoim kąskiem raju. Ich dom, wyróżniający się nawet wśród nieruchomości celebryckich, został przedstawiony w wywiadzie magazynu „People”, gdzie Wahlberg wyraził swoją radość z tworzenia takiego sanktuarium.

Na ekranie para prezentuje swoje dynamiczne osobowości, z McCarthy jako sędzią w programie „The Masked Singer”, a Wahlberg w roli Danny’ego Reagana w „Blue Bloods”. Ich dom w Chicago, ozdobiony luksusowymi elementami, oferuje im dynamiczny odpoczynek.

Ich wymarzona rezydencja ma takie udogodnienia jak basen z zjeżdżalnią i grotem, pole golfowe oraz prywatny szlak przyrodniczy. Renowując swój dom pięciopokojowy przez lata, poczuli do niego natychmiastowe powiązanie, symbolizujące ich miłość. Wahlberg został szczególnie przekonany do inwestycji w tę nieruchomość po zobaczeniu zachwytu McCarthy.

W ruchu serca McCarthy odnowiła swoją sypialnię na stylizowany na czarno w styczniu 2023 roku, zrywając z dotychczasową szarością. McCarthy, urodzona na południowym wybrzeżu Chicago, chociaż początkowo nie była zafascynowana wystrojem domu, poczuła tam magiczne poczucie przynależności ze swoją rodziną.

Mimo logistycznych wyzwań podróży między Nowym Jorkiem, gdzie znajdują się ich kariery, a Chicago, para uznaje tę aranżację za korzystną, zwłaszcza dla ich dzieci, Evana i Elijah. Zarządzanie bicoastalnym stylem życia stało się płynniejsze w miarę upływu czasu, dzięki elastycznej etyce pracy Wahlberga.

Początkowo para skupiła się na potrzebach swoich dzieci, odkładając znaczące remonty domu. Ostatecznie zwrócili się o pomoc do Johna Wolfa z Chicago, który zaprojektował wnętrze odzwierciedlające ich rzeczywiste życie. Wizja Wolfa miała odzwierciedlać ich wyluzowany charakter, zwłaszcza podczas wspólnego spędzania czasu z rodziną.

Dodanie fortepianu stało się centralnym punktem dla rodzinnych więzi i zainspirowało przemyślany projekt salonu, z przytulnymi meblami i uderzającymi dziełami sztuki Francine Turk, obok stylowego wejścia do strefy krawieckiej McCarthy.

Ich dom obejmuje także pięknie zaprojektowane pokoje do siedzenia i jadalnie, biuro Wahlberga, bar tematyczny z koktajlami oraz niedawno zaktualizowaną kuchnię i jadalnię.

Obchodząc swoją siódmą rocznicę, Wahlberg napisał poruszającą dedykację dla McCarthy w mediach społecznościowych, podkreślając radość z wzajemnego rozwoju i miłości.

Choć para nie ma dzieci biologicznych, wyrażali pragnienie przyjęcia do domu dzieci zastępczych, gdy ich nastolatki pójdą na studia, rozszerzając swoją rodzinę przez opiekę zastępczą.

Para, która kocha psy, doświadczyła straty swojego ukochanego psa Lumpy’ego w maju 2022 roku, moment, który Wahlberg podzielił się ze swoimi fanami, uznając nadmiar wsparcia w ich czasie żałoby.

Like this post? Please share to your friends: