„Wycieczka po rezydencji gwiazdy”: Jaclyn Smith udostępniła zdjęcia ich luksusowego domu rodowego, który kupiono jeszcze w 1991 roku

Aktorka Jaclyn Smith zawsze priorytetowo traktowała dobro swoich dzieci, Spencer-Margaret i Gastona, wobec swojej sławy. Starając się dać im poczucie wyjątkowości, podobne do tego, które zapewniła jej własna matka, Jaclyn podejmowała wysiłki, aby chronić ich przed publicznym zainteresowaniem. Pomimo jej prób, uwaga mediów była nieunikniona, pozostawiając Jaclyn z poczuciem winy. Jednak jej związek z matką pozostał silny, zakotwiczony w codziennych rozmowach.

W 1991 roku Jaclyn nabyła georgiańską rezydencję kolonialną z sześcioma sypialniami i sześcioma łazienkami w prestiżowych Holmby Hills w Los Angeles, wkładając swoją miłość do zabytkowych domów we wszystkie zakamarki domu. Opisała ją jako idealne mieszkanie dla rodziny, oświetlone naturalnym światłem i otoczone obszernym terenem. Wnętrze rezydencji ozdobione jest portretami rodzinnymi i przytulnymi meblami, odzwierciedlając miłość Jaclyn do XVIII wieku połączoną z komfortem nowoczesnych tapicerowanych mebli.

Jaclyn przeprowadziła remonty w całej rezydencji, nie ograniczając zmian tylko do początkowo koniecznej kuchni. Elementy posiadłości, takie jak kort tenisowy, basen i przestrzenie biurowe, odpowiadały zainteresowaniom jej rodziny i jej męża, kardiochirurga dra Brada Allena.

Jaclyn przypisuje swój sukces w „Aniołach Charliego” za umożliwienie jej zakupu i odnowienia jej domu, co docenia jej mąż, zwłaszcza po zastąpieniu tkaninowych ścian w ich sypialni tapetą. Zaangażowanie Jaclyn w stworzenie idealnego domu dla swojej rodziny pozwoliło pokojom dzieci odzwierciedlać ich osobiste upodobania, nawet jeśli odbiegały one od ogólnego stylu domu.

Rezydencja emanuje wyrafinowaniem, ozdobiona wzorami kwiatowymi, odrestaurowanymi siedziskami i szczegółowymi wzorami podłóg. Wejście ozdabiają wielkie spiralne schody, wysokie sufity i imponujący zabytkowy stół. Róże, ulubione kwiaty Jaclyn, są prominentne w całym domu, uzupełnione kolorowymi meblami zdobionymi motywami kwiatowymi i ptasimi. Formalna jadalnia, gdzie Jaclyn lubi się bawić, wyposażona jest w kryształowy żyrandol, eleganckie drewniane meble i ściany ubrane w szmaragdową zieleń z motywami kwiatowymi.

Elementy architektoniczne, takie jak kolumny i szachownicze podłogi, dodają charakteru przestrzeni jadalnej, podczas gdy otwarte przestrzenie dzielone ułatwiają gościnność. Rozległy ogród, wypełniony ulubionymi różami Jaclyn, dodaje uroku rezydencji, podkreślony przez post w sierpniu 2021 roku, prezentujący kwiaty. Jaclyn zachowała pokoje swoich dzieci takimi, jakie były, utrzymując przyjazną przestrzeń na ich powrót. Domek dla lalek w ogrodzie, przeznaczony na herbatki z jej wnuczką, odzwierciedla estetykę głównego domu.

Obecnie w swoim czwartym małżeństwie z Bradem Allenem, poprzednie małżeństwa Jaclyn obejmują związki z aktorami Rogerem Davisem i Dennisem Colem, oraz kamerzystą Tony Richmondem, z którym miała dzieci. Jej związek z Bradem rozpoczął się pod szczęśliwymi okolicznościami, gdy poznali się podczas hospitalizacji jej ojca.

Żonaty w 1997 roku, Jaclyn i Brad dzielą wspólne wartości, co przyczynia się do ich harmonijnego związku. Świętując ponad dwie dekady razem, Jaclyn docenia ich wspólne doświadczenia i przygody podróżnicze. Łagodność i czystość serca Brada to cechy, których Jaclyn podziwia, a obecność jej rodziny i przyjaciół jest jej największym źródłem szczęścia, zwłaszcza podczas walki z rakiem w 2002 roku.

Dziś Jaclyn znajduje radość w towarzystwie swojego męża i ich domu, który Brad również uwielbia. Rezydencja, pełna pamiątek z życia i kariery Jaclyn, służy jako sanktuarium pełne miłości i wspomnień.

Mimo rozległych remontów, Jaclyn uważa, że prawdziwa istota jej domu leży w miłości i witalności rozszerzanej na jej najbliższych, czyniąc go prawdziwym schronieniem rodzinym.

Like this post? Please share to your friends: