„Suknia z diamentami, obiad dla 50 000 osób i znane gwiazdy”: 113-milionowy ślub wieku, który odbył się w Indiach

W Indiach szykuje się ślub stulecia! Anant Ambani, syn najbogatszego człowieka Azji, i jego wieloletnia partnerka Radhika Merchant oficjalnie się zaręczyli. Uroczystość, poprzedzająca ceremonię zaślubin, była tak spektakularna, że do dziś wszyscy o niej mówią.

Imperia rodziny Ambani obejmują ropę naftową, gaz, handel detaliczny, telekomunikację i rozrywkę. Ich przepych nie zna granic, a zaręczyny Ananta i Radhiki ustanowiły nowy standard hucznych zabaw.

Radhika pochodzi z równie bogatej rodziny – jej ojciec zarządza potężną firmą farmaceutyczną, a ona sama zasiada w zarządzie. Absolwentka prestiżowej uczelni w Nowym Jorku, Radhika jest ceniona za swój intelekt i urodę.

Uroczystości w Jamnagarze zapierały dech w piersiach. Goście przylecieli prywatnymi samolotami i zostali otoczeni luksusem. Każdy miał do dyspozycji własnego stylistę i makijażysߕę (makijażystę), a program uroczystości liczył sobie 9 stron!

Przed imprezą goście zwiedzali lokalne zoo, gdzie mogli podziwiać rzadkie gatunki zwierząt, a także inne ważne zabytki Indii. Takie wydarzenie to zaledwie przedsmak ślubu, który odbędzie się wczesnym latem. Radhika zachwycała wieloma kreacjami, a szczególnie zapadł w pamięć tradycyjny strój ozdobiony oszałamiającą ilością klejnotów. Goście mogli delektować się ponad 200 potrawami, a para królewska zorganizowała charytatywną kolację dla mieszkańców miasta.

Wisienką na torcie był występ Rihanny – światowej gwiazdy muzyki. Piosenkarka nie tylko zaśpiewała dla gości, ale i zaszczyciła ich swoim towarzystwem na parkiecie. Hillary Clinton, Ivanka Trump z rodziną i Mark Zuckerberg – to tylko niektóre z gwiazd, które bawiły się wraz z parą młodą.

To wydarzenie to nie tylko symbol bogactwa, ale również bogactwa kulturowego Indii. Łączy tradycję z nowoczesnością, a wszystko to okraszone nutą gwiazdorskiego przepychu.

Like this post? Please share to your friends: