„Ona ukrywała się przed publicznością przez długi czas!”: Jak wygląda dziś żona Ryana Goslinga

5 marca świętuje 50. urodziny Eva Mendes – urzekająca gwiazda rodem z Kuby. Jej hipnotyzująca uroda i aktorski talent od lat rozpalają ekrany w filmach takich jak „Hitch”, „2 Fast 2 Furious” czy „Ghost Rider”.

Zanim zachwyciła Hollywood, Eva królowała w teledyskach i kampaniach reklamowych dla topowych marek, jak Calvin Klein. Jej nieprzeciętna prezencja i tajemniczość sprawiły, że widzowie nie mogli oderwać od niej wzroku.

W życiu prywatnym Mendes pozostaje zagadką. Przez osiem lat była w związku z reżyserem Georgem Augusto, jednak strzeże swojej prywatności.

Przełomowym momentem w jej karierze okazał się film „The Place Beyond the Pines” z 2013 roku, gdzie zagrała u boku Ryan Goslinga. Niespodziewanie dla fanów, okazało się, że ekranowy romans przerodził się w prawdziwą miłość. W 2014 roku para powitała na świecie córkę, Esmeraldę.

Mendes, która jest sześć lat starsza od Goslinga, wyznała w nielicznych wywiadach, że to właśnie on przekonał ją do roli w „The Place Beyond the Pines” i pomógł utrzymać w tajemnicy kolejne ciąże aktorki. Teraz para wychowuje dwie córki, Esmeraldę i Amandę, które urodziły się w krótkim odstępie czasu.

Eva Mendes – gwiazda, która uwodzi zarówno na ekranie, jak i poza nim. Potrafi być zmysłowa, tajemnicza i zaciekle chronić swoje życie osobiste. Dołączamy się do życzeń urodzinowych, życząc jej kolejnych sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu rodzinnym!

Like this post? Please share to your friends: