„Prywatne zaręczyny gwiazdorskiej pary”: Córka Melanie Griffith i Dona Johnsona zaręczyła się z renomowanym muzykiem

Dakota Johnson, córka znanych aktorów Melanie Griffith i Dona Johnsona, szykuje się do ślubu z Chrisem Martinem, liderem zespołu Coldplay. Para, związana od pięciu lat, powiedziała sobie „tak”. Ciepłe życzenia przesłali im również była partnerka Chrisa, Gwyneth Paltrow, oraz ich dzieci, Apple i Moses Martin.

Według informatora, który udzielił wywiadu dla źródła, które po raz pierwszy podało tę informację, zaręczyny odbyły się wcześniej, ale początkowo trzymano je w tajemnicy. Źródła donoszą również, że nierozłączna od początku związku Dakota i Chris teraz otwarcie świętują swój przyszły ślub z najbliższymi.

Chociaż planują ślub, informator wspomniał, że Dakocie i Chrisowi się nie spieszy i chcą się cieszyć okresem zaręczyn. Dakota, której na palcu można zobaczyć przyciągający wzrok szmaragdowozielony pierścionek, już wcześniej dawała wskazówki o zaręczynach.

Z dala od blasku fleszy, Dakota Johnson prowadzi spokojne życie z Chrisem Martinem w Malibu. W rzadkim wywiadzie aktorka grająca główną rolę w „Madame Web” opowiadała o radości, jaką sprawia jej oglądanie występującego Chrisa, podziwiając jego muzyczną pasję. „To hipnotyzujące widzieć go w swoim żywiole. Patrzenie na moją ulubioną osobę, robiącą to, co kocha najbardziej, wypełnia mnie szczęściem” – wyznała.

Podczas tej rozmowy Dakota mówiła również o dynamice rodzinnej, nazywając Mosesa swoim „pasierbem”, podkreślając silną więź z dziećmi Chrisa i Gwyneth. Wyraziła głęboką miłość do Apple i Mosesa, podkreślając swoje oddanie roli macochy i ich patchworkowej rodziny.

Poglądy Dakoty na rodzinę, a szczególnie na wartość wybranych więzi rodzinnych, podkreślają jej docenianie różnych form rodziny. Aktorka opowiadała o swoim wychowaniu w dużej, patchworkowej rodzinie i podobieństwach do nowoczesnej dynamiki rodzinnej, którą buduje z Chrisem.

Zaręczyny Dakoty i Chrisa symbolizują więcej niż tylko ich osobiste zobowiązanie. Oznaczają połączenie rodzin i świętują trwałość relacji zbudowanych na miłości i wyborze. Ich droga do małżeństwa obrazuje ewoluujący krajobraz dynamiki rodzinnej we współczesnym społeczeństwie.

Jak informowano wcześniej, 6 października 2023 roku Dakota Johnson i Chris Martin zostali zauważeni podczas świętowania 34. urodzin Dakoty w Los Angeles. Para bawiła się z przyjaciółmi w znanej włoskiej restauracji w Laurel Canyon. Chris miał na sobie casualowy ubiór, a Dakota postawiła na szyk: czarne skórzane spodnie i denimową kurtkę. Po kolacji Chris wykazał się dżentelmeńskim gestem, otwierając Dakocie drzwi samochodu.

Zobaczenie pary wywołało falę zachwytów wśród fanów, którzy komentowali ich idealne dopasowanie i przewidywali przyszłe etapy związku, takie jak ślub i założenie rodziny.

Matka Dakoty, Melanie Griffith, wyraziła swoją aprobatę dla Chrisa, chwaląc go jako „wyjątkowego” i wyrażając swoją sympatię. Melanie konsekwentnie wspiera związek Dakoty z Chrisem, podkreślając pragnienie córki do prywatności w życiu osobistym.

Relacja między Dakotą a Chrisem charakteryzuje się wzajemnym szacunkiem i uczuciem. Chris dzieli się z Dakotą swoją muzyką, prosząc o jej opinię, co pokazuje głębię ich więzi.

Like this post? Please share to your friends: