84-letni Chuck Norris jako troskliwy mąż dla swojej chorej żony: Jak wygląda wielka posiadłość małżonków

Chuck Norris, postać synonimiczna z pełnymi akcji filmami lat 80. i 90., zrobił niezatarty ślad w Hollywood dzięki swojej imponującej wprawie w sztukach walki i przekonującej obecności na ekranie. Znany z głównych ról w pełnych akcji hitach takich jak „Missing in Action”, „The Hitman” i „Firewalker”, Norris pokazał również swoją aktorską wszechstronność, zapuszczając się w gatunki komedii i dramatu.

Obecnie, w wieku 84 lat, Norris aktywnie działa w przemyśle filmowym. W grudniu 2023 roku ogłosił, że pracuje nad swoim nowym filmem akcji „Agent Recon”, którego premiera planowana jest na 2024 rok, w którym występują gwiazdy takie jak Marc Singer i Derek Ting. Jego ostatnie aktualizacje w mediach społecznościowych pokazują jego nieustającą sprawność fizyczną i witalność, w tym radosne zdjęcie z bałwanem i serdeczny hołd dla poległych żołnierzy.

W 2022 roku Norris wykazał swoje zaangażowanie w swoje role akcyjne, udostępniając zdjęcie, na którym widać, jak prowadzi intensywną sesję treningową, podkreślając swoje zaangażowanie w utrzymanie doskonałej formy nawet w późniejszych latach, towarzyszące notatce o odczuwaniu wigoru po treningu.

Poza kamerą, Norris prowadzi pełne życie w otoczeniu rodziny. Żonaty z Gena O’Kelley, para początkowo mieszkała w dzielnicy Tarzana w Kalifornii, zanim przenieśli się do Teksasu. Ich dawny dom w Los Angeles, okazała posiadłość rozciągająca się na ponad 2,2 akrów z wieloma udogodnieniami, został sprzedany za około 2,6 miliona dolarów po pięciu latach posiadania.

Następnie Norris nabył rozległą 600-akrową farmę poza Houston, z główną rezydencją, gościnnymi pomieszczeniami i wieloma udogodnieniami, w tym stawem i różnorodnymi zwierzętami, takimi jak konie, bydło i bawoły. Wejście na tę imponującą posiadłość ozdobione jest bramą dumnie noszącą nazwę „LONE WOLF RANCH”.

Farma ta to nie tylko dom, ale również sanktuarium z muzeum, w którym prezentowane są znaczące chwile z życia Norrisa, w tym pamiętne zdjęcie z tygrysem. Każde zdjęcie opowiada unikalny rozdział z chlubnej podróży Norrisa.

Na farmie znajduje się również rozwijająca się fabryka butelkująca wodę, dowód na przedsiębiorcze dążenia Norrisa. Jego zaangażowanie w fitness jest widoczne w w pełni wyposażonej siłowni na terenie posesji, ułatwiającej jego rygorystyczne rutyny treningowe.

Czas spędzany z rodziną zajmuje centralne miejsce w życiu Norrisa, z wspólnymi posiłkami w kuchni ozdobionej bogatymi brązowymi szafkami i jadalni podkreślonej długim stołem z mahoniu, idealnym do rodzinnych spotkań. Poranki na farmie często obejmują naukę sztuk walki dla młodych entuzjastów w dedykowanej sali treningowej, będącej częścią jego charytatywnej organizacji Kickstart Kids, której celem jest wzmocnienie dzieci poprzez sztuki walki.

Życie osobiste Norrisa jest świadectwem miłości i wytrwałości. Po przejściu przez trudne związki, znalazł prawdziwą towarzyszkę w osobie O’Kelley w wieku 58 lat, podczas kręcenia serialu „Walker, Texas Ranger”. Ich przypadkowe spotkanie, zorganizowane przez wspólnego znajomego, rozwinęło się w głęboką i trwałą więź, która zaowocowała ich ślubem 28 listopada 1998 roku.

Norris popiera wspólne praktyki duchowe wśród par i podkreśla znaczenie patrzenia poza wygląd fizyczny, aby połączyć się z prawdziwą esencją drugiej osoby. Ona ceni O’Kelley nie tylko jako swoją żonę, ale także jako swoją duchową podporę i najlepszego przyjaciela, celebrowanie ich miłości i towarzyszeń każdego dnia.

Ich związek stanął w obliczu poważnego sprawdzianu w 2017 roku, gdy Norris podjął działania prawne przeciwko kilku producentom środków kontrastowych zawierających gadolin, twierdząc, że substancja ta miała niekorzystny wpływ na zdrowie O’Kelley po badaniach MRI. Pomimo trudnych przeżyć, miłość i wsparcie pary dla siebie pozostały niezachwiane, dając przykład ich zaangażowania w bycie dla siebie oparciem zarówno w dobrych, jak i trudnych chwilach. Życie Chucka Norrisa, począwszy od jego kinowych osiągnięć, aż po osobiste próby i triumfy, stanowi podróż naznaczoną pasją, wytrwałością i niezłomną więzią z jego bliskimi.

Like this post? Please share to your friends: