„Czy Katy Perry jest w ciąży?”: Najnowsze zdjęcia 39-letniej piosenkarki w stylu syreny wywołały poruszenie w sieci

Katy Perry, gwiazda popu, ostatnio stała się centrum uwagi na gali Billboard Women in Music, oczarowując wszystkich odważnym, czerwonym zestawem przypominającym strój syreny.

39-letnia Perry swoim wyborem – połączeniem gorsetu bez ramiączek z dopasowaną czerwoną spódnicą – wzbudziła gorące dyskusje. Srebrne akcenty, unikalne krzyżujące się wzory odsłaniające bieliznę i dolną część pleców, sprawiły, że fani zaczęli spekulować o możliwej drugiej ciąży piosenkarki z jej partnerem Orlando Bloom.

Uzupełniona perłowymi dodatkami, czerwoną szminką, wysokimi czarnymi szpilkami i gładkim kucykiem z grzywką, wokalistka „Firework” rozpaliła dyskusje na platformach społecznościowych. Wielu fanów podejrzewało ogłoszenie ciąży. Komentarze wahały się od pewnych twierdzeń o jej stanie błogosławionym po ciekawe pytania o drugie dziecko w drodze.

Podczas gdy szum koncentrował się głównie na potencjalnym powiększeniu rodziny Perry i Blooma, niektórzy podnieśli brwi w związku z wyborem stroju Perry, krytykując go z perspektywy rodzicielskiej. Krytyka dotyczyła m.in. kwestii odpowiedniości takiego ubrania dla matki, a niektórzy sugerowali potrzebę większej „uczciwości” w jej wyborach modowych.

Wśród mieszanki zachwytów nad jej wyglądem i plotek o ciąży, nie było żadnego oficjalnego potwierdzenia od pary dotyczące powiększenia rodziny. Perry, która wcześniej wspominała o wstrzymaniu planów powiększenia rodziny ze względu na rezydenturę w Las Vegas, wyraziła skupienie na córce, Daisy Dove Bloom.

Daisy, urodzona w sierpniu 2020 roku, została przedstawiona światu w serdecznym ogłoszeniu UNICEF, w którym Perry i Bloom, jako ambasadorowie dobrej woli UNICEF, podkreślili swoją radość i zaangażowanie w globalne wspieranie zdrowia matek i noworodków.

Perry często dzieli się przemyśleniami na temat swojej drogi macierzyństwa, świętując radości i nowe perspektywy, które jej dało, szczególnie widziane oczami Daisy. Zawodowo, w ostatnim wywiadzie z Jimmym Kimmel, Perry wspomniała o znaczących planach na ten rok, opowiadając o zakończeniu jej rozdziału w „American Idol” i sugerując ekscytujące wydarzenia w przyszłości.

Mimo że zazwyczaj chronią prywatność swojej rodziny, Perry i Bloom podczas ostatniego pokazu Perry w Las Vegas podzielili się z publicznością mignięciem Daisy. Maluchka, w uroczym stroju i ochronnych słuchawkach, z podziwem obserwowała występ mamy.

Wzruszający moment między Perry a córką spotkał się z zachwytem fanów, którzy celebrowali piękną więź, którą łączy je.

Like this post? Please share to your friends: