„Zarówno matka, jak i córka mają ten sam styl”: Córka Madonny została uchwycona w przeźroczystej siatkowej sukience

Lourdes, córka słynnej ikony popkultury, Madonny, wciąż nie dorównała matce pod względem sławy. Do tej pory przyciąga uwagę nie talentem, ale częstymi skandalami i odważnymi wyborami w modzie. Od Madonny odziedziczyła zamiłowanie do nagości, zapewniając fanom rozrywkę na wypadek, gdyby królowa popu zeszła ze sceny. Lourdes wydaje się gotowa wkroczyć w jej buty.

Lourdes przez całe życie eksplorowała różne zainteresowania. Początkowo próbowała śpiewać, ale zrezygnowała, by uniknąć porównań do matki. Zwrócenie się ku modzie okazało się bardziej obiecujące. Dzięki nietuzinkowej urodzie i wsparciu Madonny, Lourdes odniosła sukcesy jako modelka, pojawiając się w licznych kampaniach reklamowych. Jednak jej kariera modelki osłabła z powodu przybrania na wadze.

W rezultacie Lourdes zmagała się z problemami zdrowotnymi, które zmusiły ją do wycofania się z sesji zdjęciowych, by uniknąć negatywnej opinii. Mimo to jej pasja do mody nie wygasła. Wyraża ją poprzez codzienne i wieczorowe stroje, często prowokujące i pełne życia. Mimo braku idealnej sylwetki, Lourdes bez żadnych kompleksów prezentuje się nago. Ostatnio Lourdes na Paryskim Tygodniu Mody złożyła odważne oświadczenie, paradując w elektryzującym zestawie – przezroczystym kombinezonie z czarnej koronki bez bielizny, przykrytym obszernym płaszczem i dopełnionym czarnymi okularami oversize.

Makijaż, prosty, a zarazem klasyczny z czerwoną szminką, stanowił skromny kontrast do jej ryzykownych ubrań. Nie da się ukryć, że Lourdes odziedziczyła po matce zamiłowanie do koronki, widoczne w ich obu stylach. Lourdes nie jest kopią Madonny. Jest indywidualistką, która definiuje swoją tożsamość poprzez modę i nie boi się łamać konwencji. Choć cień matki jest nieuchronny, Lourdes wyraźnie tworzy własną ścieżkę w świecie mody, inspirując się dziedzictwem, ale nie ograniczając nim.

Like this post? Please share to your friends: