Małżonkowie milionerzy wolą mieszkać w swoim starym domu: Jak wygląda 100-letni dom Jamie Lee Curtis i jej męża

W grudniu 2023 roku Jamie Lee Curtis i Christopher Guest świętowali 39. rocznicę ślubu. Wspólny dom, w którym wychowali dzieci, Annie i Ruby, stał się sercem ich rodziny. Curtis, córka hollywoodzkich legend Tony’ego Curtisa i Janet Leigh, wytyczyła własną ścieżkę sukcesu rolami w takich hitach jak „Halloween” czy „Pamiętny Piątek”.

Jej talent został doceniony nie tylko w aktorstwie , ale i w literaturze dziecięcej. Debiutem była „Kiedy byłam mała: Pamiętniki czterolatki” (1993), a następnie wzruszające „Opowiedz mi jeszcze raz o nocy, w której się urodziłam” (1996), inspirowane adopcją ich pierwszej córki, Annie.

Późniejsze książki, w tym bestseller „New York Timesa” „Dzisiaj czuję się głupio i inne humory, które tworzą mój dzień” oraz „Czy naprawdę istnieje rasa ludzka?”, pokazują jej talent do opowiadania historii. Inspiracją do ostatniej z nich była ich młodsza adoptowana córka, Ruby.

Związek Curtis z Guestem, zawarty w 1984 roku, aktorka często publicznie celebruje, zwłaszcza podczas ważnych rocznic. Zwraca uwagę na głęboką więź, którą zbudowali przez lata wspólnego życia i rodzicielstwa.

Początek ich związku przypomina bajkę. Curtis poczuła natychmiastowe połączenie z Guestem, widząc jego zdjęcie w „Rolling Stone” w 1984 roku i odważnie deklarując chęć poślubienia go. Mimo początkowego braku odpowiedzi, los się do nich uśmiechnął. Przypadkowe spotkanie w restauracji Hugo’s w West Hollywood zaowocowało pierwszą randką i rozkwitającym uczuciem.

W 1992 roku kupili wspólnie dom w stylu kolonialnym hiszpańskim z lat 20. XX wieku. Z pomocą projektantki Jan McFarland Cox, z pierwotnie przestarzałego domu stworzyli przestrzeń łączącą tradycję śródziemnomorską z nowoczesną estetyką. To tutaj toczyło się życie ich rodziny.

Stuletni dom to teraz skarbiec rodzinnych pamiątek, książek, dzieł sztuki i osobistych detali, które opowiadają historię rodziny i oddanie Curtis oraz Guesta stworzeniu ciepłego i pełnego życia domu. Curtis ceni sobie prostotę tej długoletniej relacji, znajdując ukojenie w wiedzy, że ich wspólny dom jest sanktuarium wspólnych doświadczeń i miłości.

Ta opowieść nie tylko ukazuje wieloaspektową karierę Curtis, ale także jej oddanie rodzinie, kreatywności i utrzymaniu normalnego życia pośród hollywoodzkiego blasku. To historia dzielona z mężem Christopherem Guestem i ich dziećmi.

Like this post? Please share to your friends: