„Jakie przepiękne nogi mają 78-latki”: Goldie Hawn przechadzała się po mieście w szortach

Uznana gwiazda Hollywood Goldie Hawn odważnie przeciwstawia się konwencjonalnym oczekiwaniom dotyczącym starzenia się. Ostatnio widziana na spokojnym spacerze ze swoim partnerem, 78-letnia aktorka postawiła na wygodę, wybierając ubranie, które zapewnia jej swobodę ruchu. Jednak ten swobodny wybór wywołał debatę w internecie, zwłaszcza dotyczącą wyglądu jej skóry i decyzji o założeniu szortów.

Krytycy szybko skomentowali jej wygląd, sugerując, że szorty mogą nie być najlepszym wyborem w jej wieku, z uwagami takimi jak „Szersze spodenki mogłyby lepiej pasować do tych kolan”, „Może czas na zakrycie tych kolan” i „Nie widzi, jak wygląda? Dlaczego wychodzi publicznie w ten sposób?”.

Z drugiej strony, wielu fanów i wielbicieli stanęło w jej obronie, chwaląc jej ponadczasowe piękno i wdzięk. Komentarze zalewały, chwaląc jej wygląd i stwierdzając: „Jest zachwycająca jak na swój wiek”, „Ponadczasowa piękność i niezwykła kobieta” oraz „Nawet mając 78 lat, jest absolutnie promienna”.

Dyskusja przeniosła się także na szersze tematy dotyczące strojów odpowiednich dla wieku, z wieloma pytaniami o wiekistowskie sentymenty: „Czy kobiety po 70. roku życia nie mogą nosić szortów? Takie absurdalne”, odzwierciedlając podział w opinii publicznej.

Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi poglądami w sekcji komentarzy. Omówmy to dalej w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends: