„Sędziowie złożyli owacje na stojąco sześcioletniej dziewczynce”: Młody talent dał niesamowite występy

Oglądanie poruszającego występu uroczej 6-letniej dziewczynki o imieniu Chelsea pozostawiło mnie przytłoczonym emocjami. „Talent show” to rodzaj programu telewizyjnego, który zaprasza osoby w każdym wieku i z każdego środowiska do zaprezentowania swoich specjalnych umiejętności, czy to śpiew, taniec, akrobatyka, sztuki walki, czy jakakolwiek inna talent.

Większość uczestników tych pokazów to zazwyczaj amatorzy, a wszystkie występy oceniane są przez panel sędziów, którzy wybierają wyróżniający się występ, nagradzając go zarówno pieniężną nagrodą, jak i innym rodzajem uznania. Jednym z pionierskich programów w tym gatunku w radzieckiej telewizji był „Witajcie, szukamy talentów!” Aleksandra Masłyakowa, który posłużył jako inspiracja dla rosyjskiego konkursu „Minuta sławy”.

Powszechność konkursów talentów dziecięcych na całym świecie świadczy o obfitości młodych talentów w naszej epoce. Chelsea wyszła na scenę w imponującej, obszernej sukience, jej twarz rozpromieniona szczerym, młodzieńczym uśmiechem.

Jednakże, gdy tylko zaczęła śpiewać, trudno było uchwycić rzeczywistość tego momentu. Jej głos, zadziwiająco dojrzały i potężny jak na jej wiek, wypełnił pomieszczenie, pozostawiając zarówno sędziów, jak i publiczność w stanie zdumienia i podziwu.

Przyszłość Chelsea w muzyce wydaje się obiecująca, a bramy do gwiazd już dla niej uchylone. Jej wykonanie „Girl On Fire” było nie do opisania. Nie przegap tego niesamowitego występu; obejrzyj wideo teraz:

Like this post? Please share to your friends: