„Nowy romans i nowy wygląd”: Selena Gomez schudła i zachwyciła fanów swoją super szczupłą sylwetką

Ostatnio wybory modowe Selena Gomez pozostawiły fanów zastanawiających się. Kiedyś uważana za ikonę stylu, Selena wydaje się odbiegać od swojej zwykłej biegłości w modzie. Podczas gdy niektórzy spekulują o przyczynach tego zwrotu, inni po prostu mają nadzieję na powrót do jej dawnej chwały.

Po głośnym rozstaniu z Justinem Bieberem Selena wycofała się z jasności na pewien czas. Fani martwili się o jej dobrostan, ale niedawno potwierdziła nowy związek z producentem muzycznym Bennym Blanco, który preferuje życie prywatne.

Co ciekawe, wybory stylu Seleny wydają się zmieniać wokół tego samego czasu co jej nowy związek. To nie pierwszy raz, kiedy waga Seleny waha się. W 2016 roku przeszła ona przeszczep nerki i przytyła podczas rekonwalescencji. Jednak sprawnie dostosowała swój styl, wyglądając równie promiennie jak zawsze. Tym razem osiągnięcie podobnej równowagi wydaje się być wyzwaniem.

Niedawne zdjęcie paparazzi dało promyk nadziei. Selenę zauważono w korzystnej sukience o długości do połowy łydki z odkrytymi ramionami. Para slip-onów sprytnie ukryła jej szerszą część nóg. Wciągnięty pas sukienki również zmniejszył jej środkową część ciała, sprawiając, że praktycznie zniknęła na zdjęciu.

Niewątpliwie fani zalewali media społecznościowe komentarzami na temat jej postrzeganej utraty wagi. Niektórzy nawet wysuwali niepotwierdzone teorie o pigułkach odchudzających, nie dostrzegając siły dobrze dobranego stroju. Ten incydent przypomina o zdolności Seleny do olśniewającego wyglądu przy właściwym stylowaniu. Miejmy nadzieję, że ta ostatnia wyprawa jest znakiem powrotu do jej modowych sposobów!

Like this post? Please share to your friends: