„Jestem osobą niebinarną niezdecydowaną co do swojej orientacji”: Jak wygląda córka Stinga

Eliot Sumner, niebinarne dziecko muzyka Stinga, kreśli swoją własną ścieżkę w świecie sztuki. Urodzony w Pizie we Włoszech, Eliot jest najmłodszym spośród sześciorga dzieci Stinga. Muzyka nie zawsze była planem. Jako dziecko, Eliot marzył o zostaniu kucharzem. Jednak muzyka znalazła go w młodym wieku czterech lat, gdy dostał swoją pierwszą gitarę. To zapaliło w nim pasję do muzyki, która doprowadziła go do opanowania wielu instrumentów. Zdecydowany, by wykuć własną tożsamość, Eliot wybrał pseudonim I Blame Coco na swoją debiutancką płytę „The Constant”, wydaną w wieku 19 lat. Ten krok miał oddalić go od słynnego ojca i ugruntować jego własną wartość.

Talent Eliota przemawia sam za siebie. Pisanie piosenek rozpoczęło się w wieku 15 lat, a „The Constant” zdobyło uznanie krytyków. Wielkie kontrakty studyjne i współprace z renomowanymi artystami, takimi jak Robyn i Pete Doherty, szybko się pojawiły. Między wydaniami muzycznymi Eliot eksplorował scenę techno pod pseudonimem DJ Vaal, pokazując swoją wszechstronność i pasję do muzyki elektronicznej. Zmiana na korzystanie z własnego imienia, Eliot Sumner, nadeszła w 2016 roku wraz z wydaniem albumu „Information”. Choć zdaje sobie sprawę z nieuniknionego cienia sławy swoich sławnych rodziców, Eliot jest zdeterminowany, by być rozpoznawanym ze względu na własne osiągnięcia artystyczne.

Poza muzyką, Eliot zajmował się także aktorstwem, występując w cameo w filmach takich jak „Z tobą i bez ciebie” i „Stardust”. Ich najnowszy projekt to główna rola w serialu „Ripley”, adaptacji klasycznego thrillera psychologicznego autorstwa Patricii Highsmith.

Eliot jest również otwarty co do swojej orientacji seksualnej. Wydając się jako lesbijka w 2015 roku, Eliot podkreśla znaczenie autentyczności i życia według własnych warunków. Choć poprzednie związki z modelką Lucy Von Alten i towarzyszką towarzyską Frankie Herbert przyciągnęły uwagę mediów, Eliot pozostaje skoncentrowany na swoich twórczych dążeniach.

Historia Eliota Sumnera to historia o samoopoznaniu i artystycznym wyrazie. Jego oddanie muzyce i odwaga, by zaakceptować swoją prawdziwą tożsamość, czynią go fascynującą postacią w świecie sztuki.

Like this post? Please share to your friends: