Megan Fox Zmieniła Kolor Włosów: Teraz Gwiazda Jest Prawie Nie Do Poznania

Megan Fox postanowiła ujawnić na mediach społecznościowych dramatyczny nowy wygląd – elegancki, szary bob. To druga znacząca zmiana fryzury aktorki w 2024 roku, po epizodzie z różowymi włosami w marcu, które pozostawiły jej kosmyki mniej niż idealne.

37-letnia gwiazda boryka się z głęboką depresją z powodu burzliwego związku z raperem Machine Gun Kelly. Ostatnie doniesienia o niewierności spowodowały emocjonalne cierpienie Megan, dodatkowo pogłębione przez utratę ciąży we wczesnych fazach.

Fox odważnie otworzyła się na temat poronienia w swojej niedawno wydanej kolekcji poezji „Piękni chłopcy są trujący”. Książka opisuje stratę, którą doświadczyła w trzecim miesiącu ciąży.

Fani wierzą, że Megan mogła nawiązywać do poronienia już w marcu 2022 roku. Hit rapera Machine Gun Kelly’ego „Twin Flame” zawiera dźwięk maszyny do ultradźwięków i teksty „Idź spać, zobaczę cię we śnie”, prowadząc do spekulacji wśród fanów. Te podejrzenia zostały potwierdzone przez samego rapera podczas występu na gali Billboard Music Awards, gdzie dedykował piosenkę swojej żonie i ich nienarodzonemu dziecku.

Szukając ukojenia dla emocjonalnego chaosu, Megan skupia się na swoim wyglądzie. Podobno rozważa kolejną operację powiększenia piersi. Lęk związany z jej związkiem doprowadził ją również do rozwoju zachowań przesądnych. Megan przyznaje, że skrupulatnie poszukuje pozytywnych znaków przed wizytami u lekarzy i kosmetyczek, takich jak ci wykonujący zastrzyki botoksu.

Like this post? Please share to your friends: