„Została zbanowana od chodzenia do kościoła na 20 lat”: Jak wygląda najbardziej tatuażowana kobieta w Wielkiej Brytanii

Melissa Sloan, mieszkanka Walii, przyciągnęła uwagę ze względu na swoje liczne tatuaże, co zdobyło jej przydomek „najbardziej zadziwionej matki w Wielkiej Brytanii” według Daily Star.

Pasja Melissy do tatuaży rozpoczęła się około dekady temu. Jednak jej dramatyczna przemiana wiąże się z kosztem. Pięcioro z jej siedmiorga dzieci oddaliło się od niej ze względu na jej mocno tatuażowy wygląd. Ci dzieci, które dorastały z tatuażową matką, wyraziły niepokój, gdy Melissa próbowała zasłonić swoje tatuaże makijażem, nalegając, aby wróciła do swojego zwykłego wyglądu.

Poza wpływem na relacje rodzinne, tatuaże Melissy utrudniły także jej możliwości zatrudnienia się. Przez ostatnie dwie dekady nie była w stanie znaleźć pracy, a potencjalni pracodawcy wyrazili obawy co do jej wyglądu.

Brak dochodu stał się szczególnie dotkliwy w świetle niedawnej diagnozy medycznej 11-letniej córki Melissy, Othom, która może prowadzić do ślepoty.

Wygląd Melissy wywołał także kontrowersje w jej lokalnej społeczności religijnej. Ostatnio została jej odmówiona wstęp do kościoła, a powodem był tatuaż twarzy przedstawiający krucyfiks.

Dodatkowo, Melissa twierdzi, że była zbyt głośno śpiewała podczas nabożeństwa. Wyraziła frustrację z powodu wykluczenia, stwierdzając: „Kościół powinien otwierać swoje drzwi dla każdego, a jednak zostałam stamtąd wyrzucona.”

Historia Melissy podkreśla potencjalne społeczne i osobiste konsekwencje rozległych modyfikacji ciała.

Chociaż samoekspresja jest ważna, istotne jest również uwzględnienie potencjalnego wpływu na aspekty osobiste i zawodowe życia.

Like this post? Please share to your friends: