„Wyglądają tak szczęśliwie”: Paris Hilton podzieliła się poruszającymi zdjęciami ze swoim mężem i synem

Paris Hilton niedawno zabrała się na Instagrama, aby podzielić się wzruszającymi zdjęciami ze swoim mężem i synem. 43-letnia celebrytka wyraziła swoją wdzięczność za rodzinę w podpisie, pisząc: „Czuję się niesamowicie szczęśliwa każdego dnia”.

Zdjęcia przedstawiają idealny obraz sceny wielkanocnej. Hilton promienieje obok swojego męża, inwestora venture capital, Cartera Reuma, i ich rocznego syna, Phoenixa. Reum ubrany był w elegancką czarną kreację, podczas gdy Hilton miała na sobie uroczą różową sukienkę. Ich syn, Phoenix, wyglądał uroczo w kombinezonie z misiem, uzupełnionym pasującą czapką.

Podczas gdy fani byli zachwyceni spojrzeniem na życie rodzinne Hilton, niektórzy wyrazili zaniepokojenie brakiem na zdjęciach jej córki, London, która urodziła się w listopadzie 2023 roku.

To nie pierwszy raz, gdy tak się dzieje, i Reum wcześniej odniósł się do ich decyzji o trzymaniu córki z dala od światła reflektorów.

„Nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby przedstawić ją światu”, niedawno stwierdził Reum, „ale jest absolutnie cenna i przypomina swoją matkę”.

Zarówno Phoenix, jak i London, urodzili się za pośrednictwem surogatów. Phoenix pojawił się na świecie na początku 2023 roku, a London później w tym samym roku.

Like this post? Please share to your friends: