„Chciałabym znać mojego tatę”: Jedyna córka Kurta Cobaina pokazała ostatnie zdjęcia z ojcem

Artystka i modelka Frances Bean Cobain niedawno podzieliła się na Instagramie wzruszającym hołdem dla swojego zmarłego ojca, frontmana Nirvany, Kurta Cobaina. 31-letnia Frances opublikowała archiwalne nagranie, upamiętniające 30. rocznicę jego śmierci.

Wzruszające wideo ukazuje ostatnie chwile Cobaina z jego wtedy roczną córką. Frances wyraziła tęsknotę za lepszym poznaniem ojca, od brzmienia jego głosu po jego codzienne nawyki.

Zastanawiała się nad doświadczeniami, które mogli razem przeżyć, jak łapanie kijanek czy cieszenie się prostymi chwilami razem. Frances ujawniła również wzruszający fragment listu, który Kurt Cobain napisał do niej przed jej narodzinami, wyrażając swoją niezachwianą miłość i więź.

„Te słowa, 'Gdziekolwiek pójdziesz lub gdziekolwiek ja pójdę, zawsze będę z tobą,’ były prawdziwe,” Frances wspominała. Wyjaśniła, jak muzyka jej ojca nadal jest potężną obecnością w jej życiu, utrzymując jego pamięć żywą.

Post zawierał dodatkowe spojrzenia na życie Cobaina, ukazując nagrania z jego dzieciństwa i z jego własną matką.

Frances Bean Cobain, urodzona w 1992 roku jako córka Cobaina i piosenkarki Courtney Love, wytyczyła własną artystyczną ścieżkę.

Znana ze swojej abstrakcyjnej sztuki i rysunków, w 2023 roku wyszła za mąż za skateboardzistę Riley’a Hawka.

Like this post? Please share to your friends: