„Miękki brzuch i pełne kształty”: 54-letnia J. Lo postanowiła być szczera ze swoimi fanami i podzieliła się swoimi zdjęciami w bieliźnie

Jennifer Lopez kolejny raz przeciwstawia się upływowi czasu, pojawiając się w najnowszej kampanii Intimissimi jako symbol akceptacji ciała. 54-letnia supergwiazda nie boi się pokazać swoich kształtów w zmysłowej bieliźnie w odcieniu kawowego nude, palety kolorów, która pasuje do każdego odcienia skóry.

J.Lo głosi ideę, że prawdziwe piękno występuje we wszystkich kształtach i rozmiarach. Otwarcie przyznaje się do swojej miłości do obfitych posiłków i nie unika okazjonalnych przepychanek. Jednakże podkreśla znaczenie równowagi.

Aby przeciwdziałać swojej sympatii do obfitych posiłków, J.Lo priorytetem stawia aktywny tryb życia. Taniec służy jej jako tajna broń, spalając nadmiar kalorii i utrzymując ją w dobrej formie. Dodatkowo, włącza sezonowe oczyszczania ze smoothie, aby oczyścić swoje ciało przed latem, kiedy jej dieta naturalnie przechodzi na świeże owoce, warzywa i owoce morza.

Nawodnienie jest kolejnym fundamentem codziennej rutyny zdrowotnej J.Lo. Priorytetowo pije dużo wody przez cały dzień, celując w co najmniej siedem szklanek według swojego trenera i dietetyka, Dodda Romero.

J.Lo unika przetworzonych produktów spożywczych, wybierając „czyste jedzenie”. Jej posiłki są bogate w warzywa, zioła, pełnoziarniste produkty zbożowe oraz źródła białka o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak jajka i owoce morza. Świeżość jest kluczowa – przygotowuje swoje posiłki w domu i zabiera je ze sobą do pracy, zapewniając kontrolę nad składnikami i wielkością porcji.

Like this post? Please share to your friends: