Najmłodszy syn Donalda Trumpa urósł wyższy od swojego ojca: Jak dzisiaj wygląda Barron

Ostatnio Barron Trump, najmłodszy syn byłego prezydenta USA, zyskał uwagę w mediach społecznościowych, nie ze względu na swój wiek, lecz z powodu imponującego wzrostu.

W wieku 18 lat Barron znacznie przerósł swoich rodziców, osiągając imponujące 204 centymetry, w porównaniu do 180 centymetrów Melanii i 190 centymetrów Donalda.

Urodzony 20 marca 2006 roku, Barron jest jedynym dzieckiem wspólnym Donalda i Melanii Trump. Uczęszczał do Columbia Grammar & Preparatory School na Manhattanie, zanim przeszedł do Oxbridge Academy na Florydzie, aby kontynuować naukę. Co ciekawe, Barron jest dwujęzyczny, płynnie posługuje się angielskim i słoweńskim, zawdzięczając dużą część swojej biegłości językowej słoweńskiej matce.

Dorastając, Barron okazjonalnie pojawiał się w telewizji, często u boku swojego ojca, w tym w programach takich jak The Apprentice i The Oprah Winfrey Show.

Jednak jego publiczna ekspozycja zmalała po kontrowersyjnym komentarzu pewnej pisarki programu Saturday Night Live, co doprowadziło do obaw Białego Domu dotyczących publicznych wystąpień Barrona.

Po zmianie administracji widoczność Barrona w mediach zmalała, ale ostatnie pojawienia się u boku ojca ponownie wzbudziły zainteresowanie publiczne, zwłaszcza z powodu jego znaczącego wzrostu.

Pomimo nowo zdobytej uwagi, transformacja Barrona w dorosłość i jego uderzający wzrost stały się tematami podziwu i spekulacji w mediach społecznościowych.

Like this post? Please share to your friends: