„Są główną wartością w moim życiu”: Jak wyglądają żona i dzieci Matthew McConaugheya

Aktor Hollywood Matthew McConaughey (54 lata) i brazylijska modelka Camila Alves (42 lata) zbudowali silne małżeństwo przez ostatnie 12 lat. McConaughey równoważy ojcostwo trójki dzieci z rozwijającą się karierą, zdobywając Oskara i gwiazdę na Hollywood Walk of Fame.

Fani uwielbiają otwartość McConaugheya. Często rozmawia o rodzinie, przeszłych trudnościach i obecnych radościach w wywiadach i swoich sześciu książkach. Ujawnia on swoje życiowe marzenie o znalezieniu miłości, założeniu rodziny i byciu oddanym mężem i ojcem.

McConaughey przyznaje, że jego wczesne związki z aktorkami takimi jak Ashley Judd, Sandra Bullock i Penelope Cruz były przelotne. Wraz z osiągnięciem 40 lat, zwiększyło się jego pragnienie rodziny, ale nie był zainteresowany pochopnymi decyzjami. Obserwując nieudane związki wśród przyjaciół, stał się ostrożny. W 2006 roku los zainterweniował w klubie „Hyde” w Los Angeles. Spotkanie z Camilą Alves wywołało połączenie, jakiego dotąd nie zaznał. Co go przekonało?

Jej piękno i spokojna natura. W przeciwieństwie do innych, Camila ceniła sobie proste rzeczy, nawet znosząc dziesięciodniową ekspedycję do Australii przy minimalnym wyposażeniu, gdy McConaughey kręcił film „Szaleństwo złota”.

Mimo że już mieszkali razem, ich publiczny debiut jako pary miał miejsce w 2008 roku na premierze filmu „Szaleństwo złota”. Małżeństwo nie było natychmiastowym priorytetem. Ich syn Levi przyszedł na świat w 2008 roku, a córka Vida w 2010 roku.

W Wigilię Bożego Narodzenia 2011 roku McConaughey złożył propozycję małżeństwa unikalnym pierścieniem w kształcie róży. Pół roku później wzięli ślub w swoim domu w Austin, Teksasie, w trzydniowej uroczystości z udziałem 120 gości, w tym przyjaciół-celebrytów Woody’ego Harrelsona i Reese Witherspoon. Panna młoda ubrana była w suknię szytą na miarę, a ich dzieci pełniły rolę pary młodej.

Zaledwie miesiąc po ślubie ogłosili, że trzecie dziecko jest w drodze. Livingston, urodzony w grudniu 2012 roku, uzupełnił ich rodzinę. Lata przyniosły kwitnące dzieci. Levi (15 lat) czerpie radość z muzyki i surfowania z ojcem. Vida (14 lat) eksploruje rysunek, grafikę i aktorstwo przy wsparciu ojca. Najmłodszy syn Livingston (11 lat) lubi pisać opowiadania.

Wspólnie założyli dochodową firmę z organicznymi jedzeniami dla niemowląt i własną markę tequili „Pantalones”. Są także filantropami, wspierając fundację „Just Keep Living”, która pomaga biednym uczniom szkół średnich.

Po ślubie McConaughey poszerzył swój portfel nieruchomości o dużą posiadłość w Teksasie i luksusowy dom na Hawajach.

Otwartość i oddanie McConaugheya wobec rodziny rezonuje z wieloma osobami. Stara się sprawić, by jego żona była szczęśliwa, a dzieci dobrze się rozwijały i odnosiły sukcesy.

McConaughey wierzy w miłość do świata i zachęca czytelników do podobnego podejścia. Niech wszyscy odnajdą taką miłość i spełnienie!

Like this post? Please share to your friends: