Słodkie zdjęcia dziewczynki rozeszły się po całym internecie: Jak wygląda mała brytyjska dziewczynka z zespołem nieczesliwych włosów

Zespół nieczesanych włosów może nie być szeroko rozpoznawany, ponieważ dotyka tylko około 100 osób na całym świecie. Jedną z tych osób, które posiadają tę unikalną cechę, jest trzyletnia Brytyjka, Laley Davis. W poniższym tekście przyjrzymy się wyglądowi Laley i czy jej charakterystyczne włosy przyciągają uwagę.

Mając zaledwie trzy lata, Laley Davis zdobyła niemal trzy tysiące obserwujących na swoim blogu, głównie ze względu na jej zespół nieczesanych włosów. Charakteryzujące się srebrzysto-blond objętościowymi kosmykami, włosy Laley przeczą konwencjonalnym stylizacjom, chociaż mogą być uformowane w kok lub warkocz.

Matka Laley, Charlotte Davies, ujawnia, że ona i jej mąż początkowo miejmy nadzieję, że włosy Laley zmienią się z czasem, ale nadal rosną coraz dłużej i zachowują swoją unikalną strukturę.

Mimo ich kruchości i skłonności do łamania, włosy Laley budzą podziw wśród jej rówieśników w przedszkolu, gdzie jest ona czule nazywana „Puchatkiem”.

Mimo ciekawości związanej z jej wyglądem, Laley nie ma problemów z akceptacją społeczną. Jej otwarty i towarzyski charakter sprawia, że inni ją polubią, a jej rodzice z humorem przyjmują jej unikalny zespół włosów, żartobliwie nazywając ją Borisem Johnsonem lub Albertem Einsteinem.

Co ciekawe, zespół nieczesanych włosów został po raz pierwszy udokumentowany w 1912 roku.

Chociaż nie jest związany z żadnymi innymi schorzeniami zdrowotnymi i nie stanowi zagrożenia, może przetrwać do dorosłości u niektórych osób, podczas gdy inni mogą go wyrosnąć w okresie dojrzewania.

Zastanawiając się nad tym zjawiskiem, można się zastanowić nad własną reakcją na taki zespół oraz czy znają kogoś z podobnymi charakterystycznymi cechami.

Like this post? Please share to your friends: