„Monica wychodzi za mąż”: Tim Burton i Bellucci z pierścionkiem na palcu zostali potajemnie sfilmowani na randce

Zakochani Monica Bellucci i Tim Burton zostali zauważeni podczas romantycznego lunchu w Rzymie, co wywołało plotki o zbliżającym się ślubie.

Para, która ujawniła swój związek w czerwcu 2023 roku, była dość prywatna przez cały czas trwania romansu. Jednak paparazzi udało się uchwycić kilka słodkich momentów podczas ich lunchu na luksusowym tarasie hotelowym.

Bellucci, wyglądająca olśniewająco jak zawsze, miała na palcu ogromny pierścionek z diamentem, co wywołało prawdziwe szaleństwo wśród fanów. Media społecznościowe zawrzały od spekulacji na temat nadchodzącej ceremonii ślubnej.

W niedawnym wywiadzie Bellucci zachwycała się Burtonem, nazywając go „wspaniałym duchem” i „mężczyzną, o którym zawsze marzyła”. Chociaż Burton publicznie zachowuje milczenie, jego czułe gesty wobec Bellucci mówią wiele o jego uczuciach.

Tymczasem były mąż Bellucci, Vincent Cassel, zdaje się przechodzić bardziej skomplikowane życie osobiste. Po rozstaniu z modelką Tiną Kunaki, jest łączony z 27-letnią Narą Baptistą, jednak nie ma oznak poważnego zaangażowania.

 

Like this post? Please share to your friends: