Dziewczyna zrobiła sobie tatuaż w nietypowym miejscu, ból był tak intensywny, że prawie zemdlała: Teraz ludzie są gotowi zapłacić za zdjęcie z tym tatuażem

Dziewczyna, która pasjonuje się tatuażami, niedawno otrzymała zaskakującą propozycję: znaczną sumę pieniędzy w zamian za zdjęcie jej tatuażowej stopy. Ta Brytyjka początkowo zrobiła tatuaż na stopie dla zabawy, ale teraz znajduje się w sytuacji, w której coraz więcej fanów prosi o zdjęcia za opłatą.

Mimo kuszącej oferty od fanów nagości kobiecych nóg, dziewczyna, znana jako Lilith, nie ma zamiaru czerpać z tego korzyści. Wyraża swoje zdziwienie nieoczekiwanym obrotem spraw, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że tatuaż początkowo był tylko zabawną decyzją.

Niespodziewana uwaga zaczęła się po tym, jak Lilith opublikowała wideo na TikToku prezentujące swój tatuaż. Wideo szybko zyskało popularność, zdobywając niemal 900 000 wyświetleń. Rozważając sytuację, Lilith uważa, że ludzie chętnie płacą znaczne sumy za zdjęcie jej nogi, co wydaje się dla niej surrealistyczne. Opisuje, że czuje się przytłoczona falą wiadomości, które otrzymała.

Sam tatuaż, duży kwiat na jej stopie, został wykonany jako lekka gestykulacja, biorąc pod uwagę zaangażowanie Lilith w salon tatuażu. Jednak zauważa również intensywny ból, który odczuła podczas procesu tatuażu, oceniając go na dziesięć na dziesięciopunktowej skali bólu, doświadczając nawet momentów bliskiego omdlenia.

Like this post? Please share to your friends: