„Nie ma nic wspólnego z piękną mamą”: Jak wygląda jedyna córka słynnej aktorki, Romy Schneider?

Romy Schneider, często uważana za uosobienie piękna i tragedii w kinie francuskim, początkowo oczarowała widzów swoją rolą Elżbiety Bawarskiej. Jej wyjątkowa i niecodzienna uroda przyniosła jej natychmiastowe uwielbienie i uznanie. Mimo udanej kariery wypełnionej ikonicznymi rolami, życie prywatne Schneider było naznaczone burzliwymi chwilami i smutkiem.

Jej burzliwy związek z Alainem Delonem tylko pogłębił jej osobiste zmagania. Tragedia dotknęła ją, gdy jej pierwszy mąż popełnił samobójstwo. Szukając ukojenia, zwróciła się ku Delonowi, opuszczając swojego drugiego męża, Daniela Biasini, i ich dwoje dzieci. Biasini jednak okazał się oddanym ojcem dla jej syna Davida z pierwszego małżeństwa i ich córki Sarah.

Niszcząca strata syna w wieku 14 lat rozbiła Schneider, pozostawiając ją niezdolną do poradzenia sobie z bólem. Biasini przejął pełną odpowiedzialność za wychowanie Sarah, chroniąc ją przed oczami opinii publicznej i mediami w obawie przed nieuniknionymi porównaniami do jej sławnej matki. Pomimo jego starań, Sarah w końcu podjęła karierę w kinie, lecz nie udało jej się osiągnąć tego samego poziomu sukcesu co jej matka.

Krytycy i widzowie zgodnie zauważali jej brak zarówno talentu, jak i urody w porównaniu do Schneider, nadając jej niefortunny przydomek „bladą imitację Romy Schneider”.

Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi myślami na temat życia i kariery Romy Schneider oraz jej córki Sarah.

Like this post? Please share to your friends: