Stali się najmłodszymi dziadkami na świecie: Wiek tej pary po prostu Cię zszokuje

Relatywnie młode małżeństwo od trzech miesięcy pełni rolę dziadków. Wyrażają radość z tej nowej roli, ale przyznają, że pojawiły się nieoczekiwane wyzwania.

W 2020 roku ich córka, Charmaine, ujawniła swoją ciążę w wieku 16 lat. Nazwała swojego chłopaka, z którym spotykała się od dwóch lat, ojcem dziecka.

Po dowiedzeniu się prawdy, rodzice postanowili nie konfrontować chłopaka ani jego rodziny od razu. Matka, Jenni, która sama została matką w młodym wieku, wiedziała, jak ważne jest wsparcie ze strony bliskich i postanowiła uniknąć powtórzenia przeszłych błędów.

Jenni wspomina swoją reakcję na decyzję Charmaine: „Wyraźnie jej powiedziałam, że niezależnie od jej decyzji, będę ją wspierać. Charmaine szybko dojrzała od tego momentu, gdy przygotowywała się do bycia matką”.

Latem 2021 roku Charmaine urodziła zdrową dziewczynkę o imieniu Isla-May. Dziadkowie są zachwyceni wyborem córki i zauważają uderzającą podobieństwo między Isla-May a Charmaine w tym samym wieku. Jenni ma teraz 34 lata, a Richard 35 lat.

Jednakże napotykają zabawne sytuacje, gdy obcy mylą Isla-May z własnym dzieckiem podczas spacerów.

Mimo wyjaśnień wielu wciąż trudno uwierzyć, że Isla-May jest ich wnuczką, często postrzegając to jako żart.

Like this post? Please share to your friends: