„Dla złośliwości wobec byłego”: Natalie Portman pozowała w „nagiej” sukience miesiąc po rozwodzie!

Natalie Portman, gwiazda Hollywoodu o izraelskich korzeniach, zrobiła uderzające oświadczenie na temat straty swojego byłego męża z powodu jego romansu pozamałżeńskiego. Natalie emanowała zmysłowością w niedawnym sesji zdjęciowej, zaledwie miesiąc po zakończeniu rozwodu z francuskim choreografem Benjaminem Milpierre’em, który ma 46 lat.

Na zdjęciach, Portman miała na sobie bieliznę i transparentny czarny koronkowy gorset Diora, emanując pewnością siebie, bez śladu złamanego serca. Podkreślając jej wymodelowaną figurę, matka dwojga dzieci uczesała swoje brązowe kosmyki w luksusowe fale i podkreśliła promienną cerę odważną, krwistoczerwoną szminką. Z zapraszającym spojrzeniem i figlarnym powietrznym pocałunkiem, popisała się znacznym pierścionkiem na prawej ręce.

To fascynujące zdjęcie zdobiło okładkę włoskiego czasopisma. W wywiadzie dla L’Officiel, Portman podkreśliła znaczenie patrzenia w przyszłość, zamiast rozpamiętywania przeszłości. Zapytana, czy często rozmyśla o swojej przeszłości, zdobywczyni Oscara stwierdziła: „Tendencję mam do skupiania się na przyszłości, nie rozpamiętywania tego, co za nami, choć pewne tematy, jak role, które przyjmujemy wobec innych w porównaniu do naszych prawdziwych ja, powtarzały się dla mnie, zwłaszcza role, jakie kobiety mają odgrywać w różnych sferach swojego życia.” Gwiazda „Czarnego łabędzia” wyznała swoje przyciągnięcie do projektów koncentrujących się na poszukiwaniu niezależności i odkrywaniu samej siebie przez kobiety. „Temat wyzwolenia kobiet i zdolności do dzielenia się własną narracją często pojawia się w mojej pracy, niecelowo, ale w retrospekcji zdaję sobie sprawę, że jest to powracający temat, który mnie przyciąga,” wyjawiła.

Portman sfinalizowała swój rozwód we Francji w marcu, kończąc 12-letni związek. Byłe małżeństwo dzieli dwójkę dzieci, 12-letniego Alepha i 7-letnią Amalię. Przez kilka lat mieszkali w ojczyźnie Benjamina. Portman zainicjowała postępowanie rozwodowe w lipcu ubiegłego roku, po doniesieniach o związku Benjamina z 25-letnią aktywistką ekologiczną o imieniu Camille Etienne, jak donosiła francuska prasa.

Milpierre wyznał swój romans, przyznając swój poważny błąd i wyrażając gorące starania o przebaczenie ze strony Portman i ocalenie ich rodziny, według Daily Mail. Pierwotnie Portman rozważała przebaczenie swojemu niewiernemu małżonkowi, ale ostatecznie zrozumiała, że nie może mu zaufać ani znieść brzemienia zdrady. Bliski przyjaciel Natalie ujawnił, że rozwiązanie małżeństwa było głęboko trudne, ale dzięki wsparciu przyjaciół, przetrwała burzę.

Like this post? Please share to your friends: