„Nie wszystkie trendy warto powtarzać”: Najdziksze trendy urody roku, które okazały się nieudane!

Każdy rok przynosi nowe trendy urody, a 2020 rok nie jest wyjątkiem. Entuzjaści piękna nieustannie wynajdują i eksperymentują z niekonwencjonalnymi wyglądami, z których niektóre są wręcz dziwaczne. Spójrzmy:

„Bawełniane Usta”: Dlaczego ktoś chciałby kleić wacik malowany w nierealistycznych kolorach na swoje usta, to poza zrozumieniem.

Nie tylko jest to niewygodne, ale też nie spełnia żadnego praktycznego celu i nie ochrania przed zimnem.

Usta Ośmiornicy:

Ten trend, znany również jako „diabelskie usta”, „smocze usta” lub „patisson usta”, polega na nadaniu ustom kształtu przypominającego stworzenia wodne.

Jednakże jest to również jeden z najniebezpieczniejszych trendów urody, a potencjalne ryzyka obejmują martwicę tkanek i wstrząs anafilaktyczny.

Powiększenie Ust Klejem do Rzęs:

Niektórzy ludzie sięgają po klej do rzęs, aby przyczepić swoją górną wargę do skóry pod nosem, tworząc iluzję wznoszących się warg.

Choć ta metoda jest tańsza niż zastrzyki, efekt może być raczej komiczny i nienaturalny.

„Pelerynowe Paznokcie”:

 

Manicure z elementami sztucznego futra przyklejonymi do paznokci został wprowadzony przez stylistów paznokci w USA. Choć unikalny, ten trend nie jest praktyczny na co dzień.

Fale Brwi:

Brwi doświadczyły swojego udziału w eksperymentach, a fale brwi to tylko jeden przykład. Chociaż nie jest to najgorszy trend, na pewno nie jest estetycznie przyjemny.

Sztuczne Włosy W Nozdrzach:

 

Pochodzący z Azji ten trend polega na przyklejaniu sztucznych rzęs do nozdrzy.

Jest to ekscentryczny odjazd od trendu grubych brwi, a niektórzy ludzie przyjęli go z entuzjazmem.

Monogramy:

Dzięki artyście Johnowi Yui, loga marek trafiły na twarze ludzi jako tatuaże. Ten trend pozwala osobom wyrazić swoją miłość do marki w wyjątkowy i niekonwencjonalny sposób.

Brwi Wysokobutowe:

Znowu brwi biorą górną rękę w dążeniu do oryginalności.

Ten trend polega na nadaniu brwiom kształtu przypominającego buty na obcasach, dodając dodatkową wymiar estetyce twarzy.

Kolorowe Zęby:

Odstępstwo od tradycyjnego wybielania zębów, ten trend polega na malowaniu zębów różnymi kolorami, czasami dopasowując je do odcieni makijażu lub dodając kolorowe naklejki dla unikalnego uśmiechu.

Makijaż w Stylu Lalek Bratz:

Inspirowany popularnymi lalkami, makijaż w stylu Lalek Bratz skupia się na jasnych i wyolbrzymionych cechach, przypominających charakterystyczny wygląd lalki.

Błyszczący Włosy:

Dodanie świątecznego blasku do rzęs przez przyklejenie lamety nie jest tylko niepraktyczne, ale także potencjalnie szkodliwe, ponieważ może powodować podrażnienie lub obrażenia oka.

Paznokcie W Kształcie Zębów:

Naprawdę dziwny trend, który polega na realistycznie wyglądających zębach namalowanych na paznokciach, tworząc niepokojący widok.

Tatuaże Po Opaleniznie:

Osoby celowo tworzą wzory lub wzory na swoich ciałach, nakładając krem do opalania lub szablony z papieru przed opalaniem, co skutkuje tatuażami po opalaniu.

Te trendy pokazują nieograniczoną kreatywność i eksperymenty w społeczności piękna, chociaż niektóre mogą budzić więcej kontrowersji niż inne.

Like this post? Please share to your friends: