„Uważano je za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie”: Jak się zmieniły przez ostatnie 7 lat? Czy wciąż są tak samo piękne jak kiedyś?

Ava Marie i Leah Rose przyszły na świat 7 lipca 2010 roku jako dumni rodzice Kevin i Jaka Clements w Kalifornii. Ich droga do sławy rozpoczęła się w 2017 roku, gdy znajomy rodziny zaproponował stworzenie bloga internetowego dla bliźniaczek. Krótko po tym, jak mama opublikowała pierwsze zdjęcia, konto zyskało dziesiątki tysięcy subskrybentów, a siostry szybko zdobyły tytuł najpiękniejszych bliźniaczek na świecie w mediach.

W miarę jak rosły, Ava Marie i Leah Rose tylko się kwitły, przechodząc z uroczych dzieci w piękne młode dziewczyny. Nadal zachwycają publiczność jako modelki, posiadając oszałamiającą liczbę 2 milionów obserwujących w mediach społecznościowych.

Niezwykle, popularność dziewczynek odegrała znaczącą rolę w uratowaniu życia ich ojca. W 2019 roku Kevinowi postawiono diagnozę raka, a bliźniaczki wykorzystały swoją platformę internetową, aby zebrać fundusze i znaleźć dawcę szpiku kostnego dla niego.

Podczas gdy ich starszy brat, Chase, również próbuje swoich sił jako model, nie dorównuje on poziomowi sławy cieszącemu się przez swoje siostry. Pomimo sporadycznych krytyk ze strony internautów oskarżających rodziców o wyzysk i nadmierne ambicje, Jaka Clements pozostaje niewzruszona.

W odpowiedzi na takie ataki, podkreśla ona szczęście i dobrostan dziewcząt, zapewniając krytykom, że kwitną w swoim dzieciństwie, mając mnóstwo przyjaciół i radości.

Like this post? Please share to your friends: