„Najbardziej czarująca kobieta stulecia”: 59-letnia Monica Bellucci pojawiła się na okładce Elle w uwodzicielskim wydaniu

Włoska aktorka Monica Bellucci ozdobiła strony majowego wydania magazynu Elle Spain. W wieku 59 lat modelka zaprezentowała kilka eleganckich stylizacji, podkreślając swój uwodzicielski wygląd. Na jednym ze zdjęć miała na sobie czarną koronkową sukienkę z głębokim dekoltem, przyciągając uwagę na swoje ramiona i obfity biust. Z lekko odwróconym spojrzeniem Bellucci urzekła czytelników swoją obecnością.

Na innym zdjęciu aktorka emanowała wyrafinowaniem w czarnej marynarce noszonej na gołe ciało, uzupełnionej luźnymi włosami, złotą biżuterią i wieczornym makijażem.

Wideo udostępnione przez publikację ujawniło kolejny równie pociągający wygląd, gdy Bellucci założyła elegancką sukienkę o długości do ziemi w ciemnym kolorze, dodatkowo podkreślając swoje zmysłowe kształty. W wywiadzie dla magazynu Bellucci zastanawiała się nad naturalnym procesem starzenia się swojego ciała.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELLE España (@elle_spain)

„Jestem taka jak wszyscy inni: mówię sobie, że jest bezcelowe opierać się czemuś silniejszemu ode mnie. Jeśli czas upływa, oznacza to, że mam jeszcze szczęście być tutaj. Starzenie się biologiczne ma swoje konsekwencje, a my już nie cieszymy się korzyściami z młodości. Zachodzi naturalna transformacja fizyczna, i przychodzi taki moment, gdy akceptacja jest konieczna. Ważne jest utrzymanie pewności siebie i angażowanie się w działania, które sprawiają mi przyjemność, aby pozostać zmotywowanym” – podzieliła się aktorka.

Komentatorzy zalewali post pochwałami, uznając Bellucci za „najbardziej elegancką, czarującą i piękną kobietę stulecia”.

Like this post? Please share to your friends: