„Co było nie tak ze znaną gwiazdą?”: Dziwny wygląd Angeliny Jolie podczas premiery musicalu na Broadwayu wywołał wiele dyskusji

Wcielając się w rolę elegancji, Angelina Jolie zaszczyciła premierę na Broadwayu swojego musicalu „The Outsiders”, promieniując swoim charakterystycznym wdziękiem. Towarzysząc jej była 15-letnia córka, Vivienne, która urzekała obiektywy aparatu swoim promiennym uśmiechem, choć uważni obserwatorzy zauważyli subtelne różnice w jej wyglądzie.

Otoczona oszałamiającą sukienką w kolorze złota uzupełnioną o szykowny płaszcz w kolorze rdzy, Jolie emanowała gracja, podczas gdy jej córka ubrana była w modny, chłodny niebieski kombinezon. Zarówno jako laureatka Oscara, jak i producentka wykonawcza projektu, Jolie wcześniej wyraziła podziw dla silnej więzi Vivienne z teatrem, chwaląc jej córkę za troskliwe oddanie się tej branży.

Obecność tego matki i córki na wydarzeniu była zachwycającym spektaklem, a wszystkie oczy naturalnie zwrócone były na Jolie, która miała na sobie żywą czerwoną szminkę i delikatnie jaśniejsze blond włosy niż zwykle.

Fani zalewali internetowe platformy komplementami, chwaląc urodę Jolie i uznając ją za „jedną z najgorętszych kobiet na świecie”. Podczas gdy wielu podziwiało jej oszałamiający wygląd, niektórzy nie mogli się oprzeć zauważając zmianę, co wywołało spekulacje na temat potencjalnych zabiegów kosmetycznych.

Jednak historia Jolie z chirurgią plastyczną wywodzi się z głęboko osobistych powodów. Po wysokim genetycznym ryzyku raka piersi zdecydowała się na zapobiegawczą mastektomię obu piersi, po której nastąpiła operacja rekonstrukcyjna – decyzję tę przyjmuje z całego serca.

Znana ze swoich znaczących tatuaży, obserwatorzy zauważyli nowy dodatek na wewnętrznej stronie przedramienia Jolie, który niosł serdeczną wiadomość, dodając tym samym do znaczenia wieczoru.

Like this post? Please share to your friends: