„Pracuję swoim ciałem”: Śmiertelnie chora Céline Dion pojawiła się topless na okładce magazynu

Renomowana piosenkarka Celine Dion niedawno ozdobiła okładkę Vogue France, zaznaczając swój powrót do centrum uwagi po przerwie.

Podczas sesji okładkowej Dion odważnie pozowała topless, mając na sobie jedynie białą koszulę i szorty, emanowała elegancją i wdziękiem. Założyła również oszałamiającą białą suknię z bufkami, prezentując swoją ponadczasową urodę i styl.

W towarzyszącym wywiadzie Dion otwarcie opowiedziała o swojej walce z zespołem sztywnego człowieka, degeneracyjnym schorzeniem powodującym niekontrolowane skurcze mięśni.

Pomimo trudności, Dion akceptuje swoją nową rzeczywistość, zobowiązując się do rygorystycznych sesji terapii fizycznej i głosowej pięć dni w tygodniu. Podkreśla znaczenie akceptacji siebie i dążenia naprzód z determinacją.

Odnosząc się do swojego niespodziewanego wystąpienia na rozdaniu nagród Grammy, gdzie wręczyła nagrodę Taylor Swift, Dion przyznaje, że nie jest pewna, czy wróci na scenę. Zauważa nieprzewidywalność swojego schorzenia i obiecuje słuchać swojego ciała, zanim podejmie jakiekolwiek decyzje.

Odporność i optymizm Dion są widoczne, gdy pokonuje swoją podróż z chorobą.

Z wsparciem swojego zespołu i fanów, pozostaje skoncentrowana na życiu teraźniejszością i przyjmowaniu każdego dnia z siłą i pozytywnością.

Like this post? Please share to your friends: