„Całkowicie straciła rozum”: Madonna pozowała z półnagimi piersiami, pochylając się nad Biblią

Madonna, 65-letnia piosenkarka, niedawno wzięła udział w odważnej i prowokacyjnej sesji zdjęciowej, ukazując swoją zmysłową stronę.

Przygotowując się do zakończenia swojej trasy koncertowej „The Celebration Tour”, laureatka Grammy zdobi okładkę Re-Edition Magazine, który trafi na półki już w tym tygodniu. Znana ze swojego zamiłowania do robienia wrażenia, Madonna przyjęła śmiałą stylizację na okładce magazynu.

Ozdobiona bujnymi hollywoodzkimi falami, piosenkarka przyciąga uwagę swoim wyrazistym makijażem oczu. Założyła aksamitny top z głębokim dekoltem, a jej dłonie zdobiły długie, przezroczyste białe rękawiczki.

Dekolt Madonny był ozdobiony biżuterią Swarovski, a ona sama pozowała przykucnięta na podłodze, opierając się o stolik kawowy, na którym leżała Biblia i różaniec. U boku piosenkarki pojawił się kubański aktor Alberto Guerra, znany z roli w serialu „Griselda”, który szeptał coś do jej ucha.

„To nikogo nie obchodzi!” – skomentowała Madonna zdjęcie. Obraz wywołał różnorodne emocje wśród użytkowników online. Niektórzy pytali, dlaczego muszą to oglądać, skoro to nikogo nie obchodzi, podczas gdy inni wyrażali podziw dla figury i obecności Madonny.

Podczas koncertu Madonny w Ameryce pod koniec stycznia obecny był rosyjski gwiazdor pop Philip Kirkorov. Kirkorov wypoczywał na morzu po nagłośnionym skandalu związanym z „nagą imprezą” z Nastią Ivleeva.

Like this post? Please share to your friends: