„Co teraz robi Alain Delon?”: Córka gwiazdy pokazała zdjęcie swojego 88-letniego taty i podzieliła się szczegółami na temat jego zdrowia

Annushka, córka ikonicznego francuskiego aktora Alaina Delona, podzieliła się rzadkim zdjęciem swojego ojca.

W swoim internetowym pamiętniku fotograficznym Annushka opublikowała najnowsze ujęcie 88-letniego gwiazdora, ujawniając, że razem zjedli poranne śniadanie.

„W piątek rano zrobiłam to zdjęcie tacie na pamiątkę. Wspólne śniadanie z nim napawa mnie niewypowiedzianą wdzięcznością. Wygląda na zadowolonego, a jego nieustannie stalowe spojrzenie i przenikliwe niebieskie oczy dodają mi niesamowitej siły” – wyznała Annushka.

Opisała, jak pokazała zdjęcie ojcu, który uznał je za wspaniałe. Z jego aprobatą zdecydowała się podzielić nim z jego oddaną publicznością.

Pomimo uporczywych plotek na temat pogarszającego się zdrowia, Alain Delon uspokoił fanów, informując, że obecnie nie zmaga się z żadnymi poważnymi problemami.

Ostatnio, w wyniku postępowania sądowego z udziałem jego dzieci, zapadła decyzja o ograniczeniu 88-letniemu aktorowi zarządzania majątkiem i objęciu go ścisłym nadzorem.

Like this post? Please share to your friends: