„Czy one wyglądają jak bliźniaczki?”: 76-letnia matka Elona Muska opublikowała zdjęcie ze swoją siostrą bliźniaczką

Maye Musk, matka Elona Muska, twierdzi, że jej sława poprzedza sławę jej syna, często rozpoznawana w środowiskach modowych i pytana o swoje potomstwo, przypadkowo przyćmiewając osiągnięcia współzałożyciela PayPal, Tesli i SpaceX.

Ostatnio, szanowana dietetyczka i modelka podzieliła się uroczym zdjęciem obok swojej siostry bliźniaczki, upamiętniając swoje 76. urodziny z serdecznymi sentymentami.

Maye wyraziła wdzięczność za trwałe wsparcie swojej siostry i zastanowiła się nad ich wspólną podróżą, łącząc nowoczesne zdjęcia z nostalgiczymi archiwalnymi materiałami.

Jedną z pierwszych osób, która złożyła życzenia urodzinowe, była Tosca, córka Maye i siostra Elona, chwaląca niezłomną miłość i wsparcie swojej matki. Subskrybenci zareagowali zaskoczeni i ciepło na odkrycie bliźniaczki Maye, wyrażając życzenia i podziw dla tej dynamicznej duetki.

Przypominając sobie swoje dzieciństwo podczas Wielkiego Kryzysu w Kanadzie, Maye wspominała o odporności wpajanej przez swoich rodziców, którzy przekazywali różnorodne umiejętności, aby zapewnić finansowe zabezpieczenie swoim dzieciom.

Korzystając z tych wczesnych lekcji, Maye pokierowała różnorodnymi przedsięwzięciami, od modelingu po pisanie, i nadal pozostaje oddana osobistemu rozwojowi i inspiracji.

Mimo swojej świetnej kariery, Maye Musk pozostaje stąpającą po ziemi osobą, pielęgnując więzi rodzinne, propagując zdrowy tryb życia i zachęcając swoją publiczność do ciągłego uczenia się i samodoskonalenia.

Like this post? Please share to your friends: