„Klątwa Johnny’ego zadziałała”: Jak wygląda Amber Heard 2 lata po rozwodzie i procesach z Deppem

Mimo licznych ról filmowych, imię Amber Heard zdobyło powszechną rozpoznawalność po głośnej batalii sądowej z byłym mężem, Johnny Deppem.

Saga rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy Depp pozwał The Sun o zniesławienie po artykule sugerującym przemoc domową w ich związku. Heard później oskarżyła Deppa o przemoc w The Washington Post i złożyła własny pozew przeciwko niemu, rozpoczynając batalię sądową, która trwała do czerwca 2022 roku. Ostatecznie sąd uznał Heard za winną zniesławienia. Amerykańska aktorka, Heard, ma na swoim koncie różnorodne gatunki filmowe, ale to burzliwy związek z Deppem wprowadził ją w centrum uwagi. Dwoje spotkało się na planie filmowym „The Rum Diary”, co doprowadziło do rozstania Deppa z długoletnią partnerką Vanessą Paradis i następnie do ślubu z Heard. Jednak ich związek był krótkotrwały, a Heard złożyła wniosek o rozwód rok później.

Ostatnio Heard została sfotografowana podczas joggingu w Madrycie, wyglądając zauważalnie szczuplej i ponuro. Odziana w ciemnoniebieski zestaw odzieży sportowej, miała minimalny makijaż i słuchała muzyki podczas biegu, a telefon wisiał na sznurku wokół jej szyi. Decyzja Heard o przeniesieniu się do Madrytu nastąpiła po procesie, gdzie wyraziła chęć opuszczenia USA i utrzymania niskiego profilu. Obecnie mieszka w Madrycie ze swoją córką, Uną, urodzoną za pośrednictwem surogatki w 2021 roku. Podczas gdy krążą plotki na temat tożsamości ojca Uny, spekulacje wskazują na biznesmena Elona Muska, z którym Heard spotykała się w 2017 roku.

Preferując zachowanie prywatności życia osobistego, obecność w mediach społecznościowych Heard koncentruje się głównie na jej działalności zawodowej, chociaż przyznaje, że jej kariera nie była tak płodna, jak by tego chciała.

Like this post? Please share to your friends: