„Oszałamiająca blondynka o nieskazitelnej figurze: 63-letni Antonio Banderas podzielił się rzadkim zdjęciem ze swoją młodą ukochaną!”

Mimo że Nicole nosi nazwisko swojego męża na swoim osobistym blogu, oficjalne wieści o ich ślubie jeszcze się nie pojawiły. Niemniej jednak, aktor od czasu do czasu udostępnia zdjęcia ze swoją ukochaną, co bardzo cieszy jego fanów. Niedawno 63-letni Banderas opublikował selfie ze swoją 41-letnią partnerką w mediach społecznościowych, zrobione we wnętrzu samochodu. Z ubioru na zdjęciu wydaje się, że para wybierała się na spacer lub nieformalne spotkanie. Banderas miał na sobie niebieską koszulę i skórzaną kurtkę, podczas gdy Nicole miała na sobie białą koszulkę i żywy, niebieski płaszcz trenchów.

Antonio Banderas i bankierka inwestycyjna Nicole Kempel są parą od prawie dekady. Ich romans zyskał uwagę w 2015 roku, po rozwodzie Banderasa z byłą żoną, Melanie Griffith. Dwa lata później oświadczył się Kempel. Mimo że są razem od 2017 roku, para jeszcze się nie pobrała.

Banderas był wcześniej żonaty z Melanie Griffith przez ponad 18 lat. Mają córkę o imieniu Stella del Carmen, która ma teraz 27 lat i nosi nazwisko Banderas-Griffith.

Banderas z córką Stellą!

Like this post? Please share to your friends: