„Wyrosła i stała się prawdziwą pięknością”: Jak wygląda teraz dziewczyna ze słynnego mema?

Kadr z serialu „Trzymaj się, Charlie!” szybko obiegł internet, stając się viralowym memem. Show przedstawiał zabawne i absurdalne sytuacje w rodzinie młodej Charlie. W tej konkretnej scenie główna bohaterka wyraża oburzenie, rozkładając ręce. Widzów urzekły mimika i gra młodej aktorki, co sprawiło, że zdjęcie szeroko krążyło online.

Warto zauważyć, że rolę małej Charlie zagrała utalentowana aktorka Mia Telerico, która wcieliła się w postać bezbłędnie. Pomimo swojego młodego wieku, popularność Mii gwałtownie wzrosła. Jednak Mia postanowiła odbić od drogi hollywoodzkiej sławy.

Zamiast tego, wycofała się z blasku fleszy, aby skupić się na sobie. Mia poświęciła swój czas na naukę i rozwój osobisty, angażując się w sport i taniec.

Obserwując dziś Mię, fani ledwo rozpoznają w niej dziewczynkę z słynnego mema. Telerico rozkwitła w prawdziwą piękność, dojrzewając przez lata.

Chociaż odeszła od kariery aktorskiej, Mia nie żałuje swojej decyzji. Znalazła spełnienie w swoich zainteresowaniach poza przemysłem rozrywkowym.

Like this post? Please share to your friends: