„Ona w ogóle się nie spodziewała, że może być nagrana”: Paparazzi z ukrytych kamer złapali Julię Roberts w kostiumie kąpielowym!

Julia Fiona Roberts promieniuje wiecznym urokiem, zdobywając serca reżyserów i widzów swoim zarazem uśmiechem i luksusowymi lokami, mimo swojej niechęci do eksplicitnych scen na ekranie.

Nawet w dorosłym wieku Julia zachowuje oszałamiającą sylwetkę – smukłe nogi, dobrze zarysowaną talię i młodzieńcze kontury. To nie dziwi, biorąc pod uwagę jej zaangażowanie w zdrowy tryb życia i rozsądne podejście do odżywiania.

Jej podejście do jedzenia, które nazywa „specjalnym”, opiera się bardziej na intuicji, pozwalając jej cieszyć się różnorodnymi potrawami bez nadmiaru. Przekazała tę filozofię świadomego jedzenia również swoim dzieciom, zapewniając, że też słuchają swojego ciała i szanują swoje preferencje żywieniowe.

Podczas niedawnej wizyty w Australii na planie filmowym Julia wywołała sensację swoim wyglądem w jasnoróżowym kostiumie kąpielowym z modnej juty, przypominając nowoczesną lalkę Barbie.

Choć Julia rzadko publikuje zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych, zdjęcia jej modnego stroju kąpielowego szybko stały się viralem w internecie, zbierając pochwały od użytkowników, którzy byli pod wrażeniem jej promiennej prezencji. Co sądzisz o figurze 54-letniej aktorki?

Like this post? Please share to your friends: