„Dorosła i tak piękna”: Jak teraz wygląda 29-letnia adoptowana córka Toma Cruise’a i Nicole Kidman?

Rozwód Toma Cruise’a i Nicole Kidman w 2001 roku pozostawił wiele spekulacji na temat przyczyn rozpadu jednej z najpiękniejszych par Hollywood. Niektórzy sugerują rzekome romans Cruise’a z Penelope Cruz, inni wskazują na dyskomfort Kidman z rosnącym zaangażowaniem Cruise’a w Kościół Scjentologiczny jako czynniki przyczyniające się do rozstania.

Niezależnie od przyczyny, para miała w czasie rozstania dwoje adoptowanych dzieci. Problemy zdrowotne Kidman uniemożliwiły jej poczęcie, co skłoniło ich do adopcji. W chwili rozstania Connor miał 6 lat, a Isabella 9 lat. Opiekę dzielono, Kidman przeprowadziła się do Australii, podczas gdy Cruise pozostał w Kalifornii z dziećmi.

Z biegiem czasu Isabella i Connor oddalili się od swojej matki, szczególnie po tym jak Kidman ponownie wyszła za mąż za Keitha Urbana i miała dzieci.

Podążając śladami ojca, oboje dzieci zaangażowali się w Kościół Scjentologiczny, co doprowadziło do ich wycofania się z życia publicznego. Isabella, obecnie 29-latka, czasami dzieli się fragmentami swojego życia za pomocą rzadkich selfie na swoim osobistym blogu, często prezentując swoje zmieniające się wygląd.

Mimo że Isabella nie jest biologiczną córką Cruise’a, fani zauważyli podobieństwa między nią a jej ojcem, spekulując o wspólnych cechach twarzy. Prywatne życie Isabelli jest strzeżone, chociaż paparazzi uchwycili momenty jej spacerów z mężem, Maxem Parkerem, z którym wydaje się mieć bliską więź.

Like this post? Please share to your friends: