„Dziewczyna jest nawet bardziej utalentowana niż jej gwiazdorscy rodzice”: 17-letnia Shiloh Jolie-Pitt zachwyciła wszystkich swoimi umiejętnościami tanecznymi!”

Przez lata publiczność była świadoma talentu tanecznego Shiloh, najstarszej biologicznej córki Angeliny Jolie i Brada Pitta. Choreograf z jej studia tanecznego często udostępniał nagrania jej występów, budząc zainteresowanie jej umiejętnościami.

Jednak ostatnie doniesienia sugerują, że zainteresowania Shiloh przesunęły się w kierunku podążania śladami swojego ojca, dążąc do kariery w reżyserii lub produkcji filmowej, wybór, którego rzekomo nie popiera jej matka, Angelina, z powodu negatywnego spojrzenia na wpływ Hollywoodu.

Mimo aspiracji w filmowaniu, Shiloh nie porzuciła swojej pasji do tańca. Ostatnie wideo z jej próby tanecznej stało się viralem, przyciągając pochwały zarówno od widzów, jak i jej trenera za wyjątkowy talent i obecność sceniczną. Komentarze zalały internet, chwaląc jej niezwykłe ruchy i sugerując, że może być nawet bardziej utalentowana niż jej sławni rodzice. Prawdopodobnie nawet Angelina, pomimo plotek o napięciach, czuje dumę z osiągnięć swojej córki.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от HELLO! Canada Magazine (@hellocanadamag)


Doniesienia wskazują, że obecnie relacje Shiloh z matką są napięte. Wyraziła ona chęć zamieszkania z ojcem po osiągnięciu pełnoletności, powołując się na frustrację z powodu trwających konfliktów między jej rodzicami, często inicjowanych przez Angelinę. Jednak Angelina utrzymuje silne więzi z innymi dziećmi, takimi jak 15-letnia Vivienne, którą zatrudniła jako swoją asystentkę.

Like this post? Please share to your friends: