„Ikoniczny vintage”: Naomi Campbell powtórzyła swój wygląd z 1996 roku na Festiwalu Filmowym w Cannes!

W wieku 53 lat ikoniczna supermodelka Naomi Campbell olśniła na 77. Festiwalu Filmowym w Cannes, przyciągając uwagę na czerwonym dywanie. Przedstawiając ponadczasową elegancję, założyła czarną, vintage suknię haute couture od Chanel, którą po raz pierwszy miała na sobie mając 26 lat na wybiegu.

Naomi z łatwością przykuła uwagę podczas premiery „Furiosa: Mad Max Chronicles”, przyćmiewając nawet główną aktorkę, Anyę Taylor-Joy. Jej wybór stroju – długa suknia Chanel z kwadratowym dekoltem, perłowymi ramiączkami i prześwitującymi panelami ukazującymi pantofle tango, emanowała wyrafinowaniem. Całość uzupełniła klasycznymi czarnymi szpilkami z satyny i długimi błyszczącymi kolczykami ze złota białego z diamentami, zachowując subtelny glamour.

Podkreślając jej naturalne piękno, Naomi postawiła na efektowny makijaż oczu w stylu fox-eye, brzoskwiniowy róż i koralowy pomadkę, dopełniając to ciemnymi włosami ułożonymi w małe loki opadające na plecy. Całość efektu był olśniewający, gdy pewnie pozowała do aparatów z promiennym uśmiechem.

Niezwykłe jest, że Naomi założyła tę samą suknię podczas Paryskiego Tygodnia Mody w 1996 roku, co jest dowodem na jej ponadczasowy urok i trwałe połączenie z zmarłym projektantem, Karlem Lagerfeldem. Oddając hołd pamięci Lagerfelda, ona z łatwością wcieliła się w ducha ikonicznego stroju ponownie.

Fani obsypali Naomi pochwałami, podziwiając jej piękno nieugięte przez czas i nieskazitelny styl. „Naomi na zawsze! Suknia idealnie do niej pasuje”, zawołał jeden fan, podczas gdy inny zauważył: „Czas nie ma nad nią żadnej kontroli; jest tak samo oszałamiająca jak zawsze”.

Like this post? Please share to your friends: