„Para została złapana całującą się publicznie: rzadkie zdjęcia Moniki Bellucci z randki z Timem Burtonem!”

Monica Bellucci i Tim Burton dzielą długotrwałą przyjaźń, która ostatecznie przerodziła się w miłość. Ich romantyczna podróż rozpoczęła się niespodziewanie 18 lat temu, gdy po raz pierwszy spotkali się na Festiwalu Filmowym w Cannes, chociaż iskra romansu nie zapłonęła wtedy, biorąc pod uwagę małżeństwo Bellucci z Vincentem Casselem.

Plotki o ich romantycznym zaangażowaniu pojawiły się na początku 2023 roku i zostały później potwierdzone przez samą Bellucci w wywiadzie dla francuskiego czasopisma Elle. Para zadebiutowała publicznie podczas corocznego festiwalu filmowego w Rzymie, zaznaczając początek ich nowo odkrytej miłości.

Od tego czasu Bellucci i Burton byli czasami łapani przez paparazzi, ostatnio podczas romantycznego wyjazdu do malowniczej miejscowości Calcata we Włoszech. Ich uczucie do siebie było widoczne, gdy spożywali posiłek w renomowanej restauracji, gdzie dzielili się czułymi momentami i zostali złapani w namiętny pocałunek przez fotoreporterów.

Ich więź była namacalna, gdy nadal trzymali się za ręce i wymieniali ogniste spojrzenia nawet po opuszczeniu stołu. Pomimo różnicy wieku—Bellucci kończy 60 lat, a Burton 66 lat w tym roku—ich miłość nie zna granic, dowodząc, że nigdy nie jest za późno, by odnaleźć prawdziwą miłość.

Co sądzisz na ten temat?

Napisz w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends: