W wieku 46 lat wygląda tak młodo i pięknie jak jej 23-letnia córka: Jakie są sekrety jej niezbladłego piękna?

Jolene Diaz, 46-letnia nauczycielka z Kalifornii, wzbudziła sensację w internecie swoim młodzieńczym wyglądem, często mylonym z jej 23-letnią córką Melanie. Poprzez swój blog Jolene hojnie dzieli się swoim programem pielęgnacyjnym, który pomaga jej utrzymać niezbladłe piękno.

Pochodząca z Filipin Jolene przeprowadziła się do Kalifornii w wieku 10 lat i od tamtej pory nazwała to miejsce swoim domem. Pomimo bycia singielką od rozwodu cieszy się bliską więzią z córką Melanie, często biorąc udział w podwójnych randkach. Zadowolona ze swojego życia, Jolene pozostaje otwarta na miłość, ale priorytetem są dla niej własne szczęście i pewność siebie.

Jaki jest jej sekret?

Według Jolene, kluczowe znaczenie ma meticulowana pielęgnacja skóry. Jej rutyna obejmuje regularne stosowanie retinolu, serum z witaminą C i kremu z filtrem SPF, aby chronić skórę przed słońcem. Dieta odgrywa kluczową rolę w programie pielęgnacyjnym Jolene. Utrzymując wagę 50 kg przy wzroście 165 cm, preferuje dietę bogatą w ryby, jajka, warzywa i owoce, z minimalnym spożyciem glutenu i alkoholu.

Ćwiczenia są kolejnym kamieniem węgielnym jej rutyny. Codziennie angażuje się w treningi składające się z 30 minut cardio i 15 minut rozciągania, często włączając aktywności na świeżym powietrzu, jak spacery po plaży. Zachowanie spokojnego usposobienia jest równie ważne dla Jolene, która podkreśla znaczenie pozytywnej postawy, miłości do siebie i spokojnego snu. Jednak pod powierzchnią młodzieńczego wyglądu Jolene kryją się także inne czynniki. Zabiegi kosmetyczne, takie jak augmentacja piersi, wypełniacze ust i rinoplastyka, przyczyniają się do jej wyglądu. Oprócz tych procedur prawdopodobnie inwestuje również w różne zabiegi kosmetyczne, takie jak lasery i wypełniacze.

Środki finansowe pozwalają Jolene na korzystanie z osobistych trenerów i dietetyków, co ułatwia jej dbanie o kondycję fizyczną. Również genetyka odgrywa rolę, ponieważ Azjatki, takie jak Jolene, starzeją się wolniej dzięki wyższym poziomom kolagenu i elastyny.

Jej poczucie mody, charakteryzujące się młodzieńczymi stylami i wysokiej jakości pielęgnacją, dodatkowo wzmacnia jej wygląd. Życie w słonecznym nadmorskim mieście zapewnia Jolene dostęp do świeżych produktów przez cały rok, wspierając jej zdrowy styl życia.

Mimo bogatego stylu życia Jolene pozytywne podejście i aktywne zaangażowanie w życie przyczyniają się do jej ogólnego samopoczucia, czyniąc ją inspirującym przykładem godnego starzenia się.

Like this post? Please share to your friends: