Kobieta o wzroście 50 cali stała się matką : Jak teraz wyglądają jej dzieci

Cała rodzina Adamsów, włączając w to rodziców i dwie córki, dzieli diagnozę karłowatości, ale to nie przeszkadza im w pełnym oddaniu się życiu, a nawet prowadzeniu popularnych blogów.

Niedawno Charlie ogłosiła, że ​​spodziewają się syna, a po dokładnym badaniu okazało się, że dziecko nie odziedziczy genetycznych schorzeń rodziców i będzie rosło z typowym wzrostem.

Charlie i Cullen, rodzice, mają różne rodzaje genetycznych schorzeń – Charlie ma achondroplazję, charakteryzującą się krótkimi ramionami i normalnie wielkim tułowiem, a Cullen ma dysplazję helofylną, co prowadzi do stosunkowo proporcjonalnej budowy ciała.

Mimo swoich unikalnych cech, rodzina jest zadowolona i szczęśliwa. Charlie aktywnie utrzymuje obecność w internecie i nawet uprawia kulturystykę, angażując się w podnoszenie ciężarów podczas swojej trzeciej ciąży.

Pozytywne podejście rodziny przekłada się na ich zdolność do radzenia sobie z okazjonalnymi nietaktownymi komentarzami lub gestami innych osób.

W sumie wyrażają zadowolenie i radość w swoim życiu, podkreślając, że ich unikalne cechy nie przeszkadzają im w byciu szczęśliwymi.

Jakie są twoje uwagi?

Like this post? Please share to your friends: